Gwarancja Canon Imageclass Lbp325dn

Canon Imageclass Lbp325dn to profesjonalna drukarka laserowa wyposażona w funkcję drukowania dwustronnego, która oferuje wydajność i jakość druku oraz wyjątkową niezawodność. Urządzenie to cechuje się szybkością drukowania do 38 stron na minutę, wyświetlaczem LCD o przekątnej 5 cali i złączami USB, Ethernet i Wi-Fi. Canon Imageclass Lbp325dn objęty jest aż 3-letnią gwarancją producenta, co zapewnia użytkownikom komfort i pewność, że ich sprzęt będzie działał wydajnie i bez przerw przez cały okres gwarancji.

Ostatnia aktualizacja: Gwarancja Canon Imageclass Lbp325dn

Gwarancja EWS obejmuje dwie różne oferty serwisowe. Obowiązująca oferta zależy od lokalizacji klienta i zakupionego produktu. W przypadku większości produktów konsumenckich obowiązuje gwarancja na usługę realizowaną w punkcie serwisowym. Jeśli w czasie obowiązywania gwarancji w produkcie wystąpi usterka produkcyjna, produkt należy zwrócić do autoryzowanego punktu serwisowego firmy Canon, gdzie zostanie bezpłatnie naprawiony przez wykwalifikowanych specjalistów firmy Canon. Po zakończeniu naprawy produkt zostanie zwrócony klientowi.

W przypadku urządzeń laserowych i atramentowych objętych tą gwarancją (tylko w wybranych krajach) świadczona jest usługa serwisowa realizowana u klienta. Lista produktów objętych tą gwarancją znajduje się w warunkach gwarancji realizowanej u klienta (poniżej).

Jeśli produkt podlegający tej gwarancji wykaże wadę produkcyjną w okresie trwania gwarancji, usługa pomocy u klienta zostanie zrealizowana na jeden z poniższych sposobów:

  • Naprawa u klienta (przez technika)

  • Wymiana u klienta (przez kuriera)

Jeśli poniżej nie podano warunków gwarancji realizowanej u klienta, gwarancja realizowana u klienta nie jest dostępna w kraju klienta. W takim wypadku świadczona jest tylko usługa realizowana w punkcie serwisowym.

GWARANCJE HANDLOWE FIRMY CANON

W przypadku wielu produktów firmy Canon oferujemy dobrowolne gwarancje handlowe producenta Canon, będące uzupełnieniem praw ustawowych przysługujących klientom. Niniejsze gwarancje podlegają pełnemu regulaminowi. W stosownych przypadkach odpowiednie informacje dotyczące gwarancji są dostarczane wraz z produktem lub można je znaleźć poniżej w odpowiedniej ofercie gwarancyjnej. Naprawy gwarancyjne będą przeprowadzane wyłącznie po otrzymaniu odpowiedniej dokumentacji wymaganej do potwierdzenia stanu gwarancji, zgodnie z warunkami gwarancji handlowej firmy Canon, które odnoszą się do danego produktu.

PRAWA USTAWOWE I GWARANCJE KONSUMENTA

W przypadku zakupu produktów w charakterze konsumenta korzystają Państwo również z praw ustawowych wynikających z prawa Unii Europejskiej (UE) i przepisów prawa krajowego dotyczących sprzedaży towarów wadliwych lub niezgodnych ze specyfikacją. Prawa te (w tym prawo do naprawy, wymiany lub zwrotu ceny w określonych sytuacjach) mają zastosowanie do wszystkich klientów, jednak czas trwania zależy od kraju zakupu. Prawa te mają zastosowanie do wszystkich nabywanych od sprzedawców towarów, a jako nabywca produktów mogą Państwo egzekwować te prawa, bez względu na to, czy Państwa towary są objęte gwarancją handlową Canon lub innymi gwarancjami handlowymi. Niniejsze warunki, ani żadne inne postanowienia, w żaden sposób nie naruszają Państwa praw ustawowych. W przypadku chęci skorzystania z przysługujących Państwu praw prosimy o kontakt ze sprzedawcą.

Aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumentów, prosimy skontaktować się z lokalnym rzecznikiem praw konsumentów.

Zobacz poniższy poradnik dla Canon imageCLASS LBP325dn. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Canon imageCLASS LBP325dn, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Canon imageCLASS LBP325dn. Upewnij się, że opisujesz trudności z Canon imageCLASS LBP325dn tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Canon imageCLASS LBP325dn

Marka:
Canon
Produkt:
Drukarki
Model/nazwa:
imageCLASS LBP325dn
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Angielski

Powiązane produkty Canon imageCLASS LBP325dn

Gwarancja Canon Imageclass Lbp325dn

Bezpośredni link do pobrania Gwarancja Canon Imageclass Lbp325dn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Gwarancja Canon Imageclass Lbp325dn