Księga danych technicznych produktów Bosch Bhs4n3 Flexa

Księga danych technicznych produktów Bosch BHS4N3 Flexa jest źródłem wiedzy technicznej dla wszystkich produktów Bosch w tej serii. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące konstrukcji, komponentów, parametrów technicznych, bezpieczeństwa, instalacji i eksploatacji produktu. Księga danych technicznych zawiera również wszystkie najnowsze aktualizacje, aby produkty Bosch mogły spełniać najwyższe standardy jakości. Jest to ważna pozycja dla wszystkich, którzy korzystają z produktów Bosch BHS4N3 Flexa, ponieważ zapewnia niezbędne informacje dotyczące działania, wydajności i bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja: Księga danych technicznych produktów Bosch Bhs4n3 Flexa

  • Niezawodność i szybkość reakcji – Warunkiem powodzenia ratowania życia i mienia. Im szybciej pożar zostanie wykryty, tym mniej czasu ma na spowodowanie szkód.
  • Fałszywe alarmy – Przerywają pracę, generują koszty z powodu niepotrzebnych ewakuacji, znieczulają reakcję ludzi i powodują ryzyko zignorowania prawdziwych alarmów pożarowych.
  • Elastyczność i najnowocześniejsza technologia – Zmieniające się warunki i okoliczności zastosowania oraz postęp technologiczny wymagają rozbudowy i wymiany.
  • Czasochłonne czynności – Planowanie i konserwacja systemu sygnalizacji pożaru może być trudne i kosztować dużo cennego czasu.

Adaptacja do obecnych i przyszłych potrzeb

Zyskaj korzyści z dodatkowych usług, aby usprawnić swoją pracę i obniżyć koszty

Ilustracja pokazuje przykład kompletnego systemu.

Automatyczne czujki pożarowe

Automatyczne czujki pożarowe, superpłaskie

Centrale sygnalizacji pożaru

Urządzenia powiadamiające

Wizyjne wykrywanie pożarów

Ponieważ planowanie tak złożonego systemu może być bardzo trudne i czasochłonne, oferujemy narzędzie do planowania, Safety Systems Designer, które wspiera i prowadzi użytkownika przez ten proces.

Bosch troszczy się o Twoje bezpieczeństwo. Działamy w branży systemów sygnalizacji pożaru już od ponad 80 lat i oferujemy inteligentne produkty oraz rozwiązania zapewniające najlepszą ochronę ludzkiego życia, a w przypadku zagrożenia pozwalające zorganizować sprawną i skuteczną akcję ratunkową.

Nasze pełne zaangażowanie obejmujące obszar od pozyskiwania surowców po produkcję, transport i pomoc techniczną — jest gwarancją najwyższej jakości. Dlatego testujemy wszystkie produkty przeciwpożarowe w naszych wewnętrznych laboratoriach badawczo-rozwojowych — nawet dalej niż wymagają tego specyfikacje — aby zaoferować najbardziej niezawodny system.

Laboratorium systemów przeciwpożarowych

Informacje ogólne

Broszura

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

BOSCH_Icon-collection_agile

Wsparcie w naprawach samochodów osobowych dla posiadaczy oprogramowania ESI

Tel. 708-588-388 (3PLN/netto/min)

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii technicznej podczas serwisowania lub naprawy samochodu osobowego lub po prostu potrzebujesz zaufanej drugiej opinii, skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. naprawy samochodów osobowych. Eksperci pomocy technicznej (tj. obsługujący hotline) zapewniają mechanikom warsztatów szybkie i kompetentne rozwiązania problemów występujących przy naprawach szerokiej gamy marek pojazdów i systemów.

Info

Wsparcie dla użytkowników oprogramowania ESI

Tel. (22) 715-45-22

Jeżeli jesteś posiadaczem oprogramowania ESI możesz u nas uzyskać fachowej pomocy w zakresie:

  • instalacji oprogramowania
  • licencjonowaniaobsługi oraz konfiguracji sprzętowejrozłączania licencjiinformacji o komponentach i pakietach programu
BOSCH_Icon-collection_ideas

Dobór produktów Bosch

Jeżeli potrzebujesz dobrać produkt firmy Bosch do pojazdu lub część do zespołu Bosch skontaktuj się z nami. Na podstawie 10-cyfrowego numeru podamy Ci zastosowanie danego produktu lub części.

Księga danych technicznych produktów Bosch Bhs4n3 Flexa

Bezpośredni link do pobrania Księga danych technicznych produktów Bosch Bhs4n3 Flexa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Księga danych technicznych produktów Bosch Bhs4n3 Flexa