Podręcznik aktualizacji w terenie Frigidaire Fghb2846lf5

Podręcznik aktualizacji w terenie Frigidaire Fghb2846lf5 to wyjątkowy, wysoce specjalizowany przewodnik dla systemów Frigidaire, który pozwala na dostosowanie ustawień sterowania temperaturą i wilgotnością w lodówkach i zamrażarkach. Przewodnik ten zawiera wszystkie niezbędne informacje do konfiguracji i aktualizacji systemu, w tym instrukcje po kroku, wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia, a także szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, dokumentacji i aktualizacji oprogramowania. Przewodnik ten ma na celu pomóc właścicielom w wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z aktualizacją systemu i zapewnieniem jego prawidłowego działania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik aktualizacji w terenie Frigidaire Fghb2846lf5

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o. o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13, 64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9, 30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7. 07. 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa. Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena. Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID. 6. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC). Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

 • Aktualizacja oprogramowania układowego LG 32LG6000

  Dzień dobry,Potrzebuję, żeby ktoś wyjaśnił mi, jak zaktualizować TV z tego forum.Dziękuję Ci.

  TV Początkujący 22 Sie 2012 16:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 8322

 • Lg 42pq2000 - Aktualizacja oprogramowania

  Witam poszukuję wsadu do aktualizacji oprogramowania tv lg 42pq2000. Obecnie w wersji 3. 41

  RTV Użytkowy 30 Paź 2017 08:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2691

  LG RH-7900 - NICAM i aktualizacja oprogramowania, jęz. polski

  Mam dwa pytania co do nagrywarki LG model RH7900 z dyskiem 160GB.1. Czy ten model ma dekoder NICAM, a jesli tak jak go uaktywnic? Moze sytuacja jest podobna jak w TV LG i jest on wylaczony w meny serwisowym? Jesli tak, jak wejsc w to menu by wlaczyc NICAM? Sciagnalem instrukcje w wersji niemieckiej...

  26 Maj 2009 19:35Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2216

  TV LG UHD 4k - szary obraz / brak obrazu i dźwięku

  Pierwsza sprawa to oprogramowanie:Software_File (Version_05. 40. 09). zip18/08/2021 894962KIntrukcja aktualizacji:TV_Software_Update_Guide_... 2014KLink do reszty:Zainteresuj się procedurą wgrywania oprogramowania z nośnika podpiętego do USB, czyli:1. wyłącz...

  Początkujący Naprawy 16 Cze 2022 12:42Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 696

  Plazma LG 50PG4000 aktualizacja oprogramowania

  Witam. Szukam softu do plazmy LG 50PG4000-ZA. Występuje problem ze złączem HDMI, obraz pojawia się po kilku minutach albo TV blokuje się (brak reakcji na pilot). W trybie TV lub AV to nie występuje, może zmiana oprogramowania usunie tą usterkę. Dzięki za odpowiedzi.

  19 Sie 2011 19:52Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1548

  Cyfrowa telewizja naziemna a TV LG m197wdp

  Witam, są różne typy m. in. M197WD PZ/PC oraz M197WDP-PZ, M197WDP-PC.Na M197WDP-PC nie ma przeważnie problemów z aktualizacją firmware, odbywa się to poprzez USB (które jest nieaktywne w PZ i działa jako Service Port). Poniżej zamieszczam jedne z nowszych firmware - działają; sprawdzone.W niektórych...

  26 Wrz 2013 15:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 6656

  TV LG 42ld550-zc oprogramowanie

  Marka: LGModel: 42LD550-ZCChassis (płyta lub główne podzespoły):Matryca/Panel (jeśli występuje):Inne (uwagi): Posiadam odblokowane odtwarzanie filmów przez USB w TV 42LD550-ZC wersja oprogramowania 03. 01. 08, po kilku minutach oglądania rozjeżdża się dźwięk z obrazem. Szukam nowszego oprogramowania...

  TV Szukam 02 Sty 2020 21:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 798

  LG 42LV570S aktualizacja oprogramowania z usb

  Witam, nie mogę zaktualizować firmware w tv do najnowszej 05. 10 obecnie mam 04. 00. 35 ponieważ cały proces dochodzi do 60% i wyskakuje komunikat o uszkodzonym pliku. Pik ten ściągałem dwukrotnie ze strony lg i rozpakowywałem winrarem, używałem też różnych pamięci efekt ten sam. Czy ten tv da się uaktualnić...

  16 Sty 2012 18:40Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2439

  LG M2380D-PZ - Aktualizacja oprogramowania

  Aktualizacji nie ma na polskiej stronie LG, bo nic nie zmienia jeżeli o odbiór i działanie monitora w Polsce. Prawdopodobnie były jakieś problemy z odbiorem TV we Włoszech, więc wypuścili aktualizację.Masz rację, na infoliniach raczej nie siedzą absolwenci politechniki, ale daleki byłbym do tego,...

  20 Paź 2013 15:40Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4308

  LG 50PA6500 - Aktualizacja oprogramowania

  WitamPosiadam TV LG50PA6500.TV kupiłem w wakacje 2012, ma wgrane oprogramowanie: 03. 13. 12Nie mogę poradzić sobie z aktualizacją oprogramowania. Po sformatowaniu PENA, utworzeniu katalogu LG_DTV i wgraniu softu ze strony nie dzieje się nic.Po włożeniu Pena do TV i wybraniu opcji: "aktualizacja...

  24 Lis 2015 22:57Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2130

  Oprogramowanie do TV LG 42PJ350 z obsługą DivX

  U mnie zmieniłem oprogramowanie na 3. 19. 0 teraz mi pokazuje wersję softu - podczas wsadzenia pendrive z plikiem w katalogu tv automatycznie przełączył mi się w tryb programowania i pokazał że mam wersję 3. 14. 0 - nic nie musiałem wciskać na pilocie (menu i 7x FAV) żeby wejść do tego trybu, zrobił to sam...

  27 Kwi 2011 13:15Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 21839

  oprogramowanie do LG 52ld550

  Jeżeli robisz aktualizację zgodnie z instrukcją, czy podczas próby aktualizacji na ekranie pojawił się jakikolwiek komunikat? Przeanalizuj jeszcze raz instrukcję aktualizacji np.

  17 Lip 2012 12:17Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1380

  LG 42LV375S- Aktualizacja oprogramowania

  Bym prawde powiedziel niewiem. Co raz za czas mam informacje na TV že jest zrobionaaktualizacja softu, jest mozliwoscz ze jest to dla skype, przegladarki netu w TV a dalszeoprogramowanie. Na TV program to niema wplyw.Jarda

  25 Sty 2013 18:47Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4293

  Lg42lv5300 - aktualizacja oprogramowania

  witam jak w temacie chciałem zaktualizować tv ale na stronie Lg nie ma tego modelu tv. Mam pytanie czy oprogramowaniem do modelu 42lv5500 można zaktualizowac mój tvNie polecam zmiany na oprogramowanie od 42lv5500,ten telewizor nie jest na tych samych układach elektroniki co Lg42lv5300.Seria...

  17 Wrz 2014 07:06Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1170

  Instrukcja aktualizacji oprogramowania w telewizorach LG

  Witam,Z instrukcji korzystałem przy aktualizacji softu do LG50PN6500.Oczywiście tryb postępowania w innych TV podobna.

  TV Instrukcje obsługi 24 Maj 2016 22:11Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4113

  DVD LG DVX9900 - szukam aktualizacje oprogramowania

  Możesz podać informacje o systemie (System Information)?Chodzi o wersję oprogramowania, chipset, model name itd....System informationSetup-> TV aspect-> 16:9 i kombinacja klawiszy 1, 3, 9, 7, 1, 3, 9 -> Enter

  DVD/VCR/Kamery/BD Serwis 16 Maj 2005 11:50Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 906

  LG LH T6345 - przerwana aktualizacja oprogramowania

  Dopiero jutro wybieram się po sprzęt, ciekawe dlaczego tak długo zeszło im wylutowanie i zaprogramowanie pamięci? Musze zaplacić 55 zł, ale nie wiem czy nie stracilem gwarancji, bo nie pytalem. I jeszcze sedno sprawy, ciekwe czy te litery będą w końcu większe... a wszystko przez inżynierow LG gdyby na...

  Początkujący Serwisanci 20 Sty 2007 09:24Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3467

  lg 42LM640s - aktualizacja oprogramowania

  kontaktowałem się lg:w ich opinii moje problemy związane są z tym, że mój tv ma starą wersję wtyczki flash a oni-lg na razie nie planują aktualizacji w tym względzie więc klapa...najlepszym rozwiązaniem w tej kwestii pozostaje chyba android box

  07 Lis 2013 12:41Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 14577

  Dekoder NC+ tv LG 42LN5400 - Błąd połączenia HDCP po włączeniu telewizora

  Ok, znalazłem instrukcję jak zrobić aktualizację ale zaniepokoiło mnie jedno zdanie:"Uaktualnienia oprogramowania zawierają sterowniki urządzenia i aktualizacje Firmware tylko dla niektórych modeli. Sprawdź instrukcję obsługi czy twój produkt wspiera uaktualnienia. "Niestety nie mogę znaleźć takiej...

  Połączenia urządzeń 14 Gru 2015 20:57Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 48738

  Firmware LG 32LD450 v3. 05. 20 - najnowsza aktualizacja firmware do TV LG.

  Witam, dopisze się, czy do TV LG 32LD450-ZA jest najnowsze lub sprawdzone oprogramowanie, jaki numer lub z jak ktoś posiada proszę wysłaćpozdrawiam

  22 Sie 2021 11:32Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 17138

  Problem z aktualizacją oprogramowania modułu nCam HD

  Być może ktoś miał podobny problem i mi pomoże - chodzi o aktualizację oprogramowania modułu nCam HD do odbioru telewizji "n na kartę". Moduł mam zainstalowany w telewizorze LG 42LW570S, karta jest aktywna. TV próbuje zaktualizować soft modułu do nowszej wersji, jednak ciągle bez skutku - pojawia się...

  SAT Początkujący 27 Lut 2012 08:31Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 4463

  LG 42LG5000 - Aktualizacja oprogramowania odbiornika, przywiesiło sie co robić?

  Witam, chciałem wgrać nowe oprogramowanie do tv, postępowałem zgodnie z instrukcją i telewizor od 30 min już zawiesił sie na ekranie "aktualizacja oprogramowania odbiornika. Kopiuj plik z pamięci... Nie odłączaj urządzenia USB od portu! Nie odłączaj! " co robić?

  28 Gru 2013 16:47Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2256

  Potrzebne osoby z TV LG LA620S/LA660S i modułem CAM SAT do potwierdzenia błędu

  Dzięki za potwierdzenie.Ja niestety nie bardzo mogę zmienić moduł nawet gdybym chciał ponieważ jest sparowany z kartą.Osobiście nie zauważyłem problemów podczas zwykłego oglądania.Przy włączaniu TV mam od razu zdekodowany obraz, później przycinka i komunikat o wyszukiwaniu aktualizacji dla...

  30 Mar 2014 15:24Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4014

  Aktualizacja oprogramowania LG 42ln5400

  Witam chciałbym zaktualizować oprogramowanie w moim TV poprzez USB gdyż na stronie pojawiło się nowe natomiast cóż poprostu nie wiem jak. Aktualizacja przez DVB-t nie działa może poprostu jeszcze nie ma? Nie wiem nie znam się. Gdyby była instrukcja na stronie LG to bym nie zawracał wam głowy lecz tam...

  28 Gru 2014 12:51Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5793

  LG 19LG3050-ZA - Aktualizacja oprogramowania

  chciałbym zaktualizować firmware telewizora 19LG3050-ZA. Obecnie posiadam wersję 3. 17, a na stronie LG jest wersja 3. 25. Robię wszystko zgodnie z instrukcją, ale telewizor nadal nie wyświetla okna aktualizacji.Pendrive sformatowany jako FAT32 - spróbowałem z kilkoma pendrive'ami.Plik update'a...

  29 Paź 2016 21:26Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1569

  LG 43UJ6307 Aktualizacja Oprogramowania.

  Może brak zasilania matrycy, brak syg, na wł. podświetlenia..?Masz fonię gdy podłączona antena lub cos np. po hdmi?____________________4K (org. 4K (3840х2160)) ULTRA HD ( dla LG TV 43" 2015-2016-2017)*niektóre sa RGBW czyli niepełne 4k, są 2560х1440 (6-bit/8-bit) dopiero...

  19 Paź 2018 01:05Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1806

  LG 43LF5400 - aktualizacja oprogramowania

  A nie prościej po prostu podłączyć TV pod internet by się samoczynnie zaktualizował?Wątpię żeby upgrade FW dodał obsługę DVBT2 ponieważ nigdzie w specyfikacji nie ma podawanego wsparcia dla HVAC, telewizor został wyprodukowany przed 2017 i prawdopodobnie nie ma odpowiedniego hardware.

  01 Sty 2022 12:31Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 324

  Aktualizacja flasha w LG 55LB700V

  Nie ma możliwości doinstalowania apki - musi to zrobić producent tv w oprogramowaniu tv - poprawił, będzie ok - nie poprawił, nie obejrzysz.

  01 Paź 2015 00:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1623

  TV LG 42LB5610 ZC - Po każdym wył. i wł. od nowa trzeba konfigurować

  TV LG 42LB5610 – ZCPo każdym wyłączeniu i włączeniu TV muszę na nowo przechodzić etap konfiguracji:Krok 1 – wybór językaKrok 2 – wybór krajuKrok 3 – Ustawienia trybu; I tu oczywiście wybieram DOMKrok 4 – Wskaźnik czuwania; Wybieram WŁ, ale próbowałem...

  19 Cze 2016 08:00Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4554

  Dekoder SKYMASTER STB M265 - Aktualizacja oprogramowania

  Z obsługą dysków bywa różnie.Może się okazać że dysk pobiera więcej energii niż dekoder jest w stanie podać.Np: Dysk potrzebuje 5V 1A lub więcej a dekoder daje np 5V 0, 5A.Dlatego mogą występować rożne anomalia np dysk jest wykryty ale nie można nagrywać lub nie wykrywa dysku a przy odłączaniu dysku...

  DVB-T Początkujący 01 Sie 2022 21:00Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 8007

  RT-N56U - DLAN - po aktualizacji firmwareu TV nie widzi SERWERA

  Sprawa wygląda tak:Domyślny firmware na moim routerze to 1. 0. 8n. Na nim wszystko jest ok. Mam podłączony do routera dysk przez USB. Komputer i TV widzą go w sieci bez problemu. TV leci na paśmie 5Ghz. Cała reszta komputerów i telefonów pracuje na 2. 4ghz.Zrobiłem update firwareu do najnowszej wersji...

  Sieci WiFi 17 Kwi 2013 08:51Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1560

  Szukam instrukcji obsługi TV lg 42lw5500 - menu serwisowe

  Miałem identyczny problem (niedostępne niektóre opcje w menu serwisowym) w moim LG 42LV570S. Podobno LG blokuje je w nowszych wersjach oprogramawania telewizora - ostatnią wersją w której działały wszystkie opcje była 05. 11. 08. Niestety wgranie starszej wersji oprogramowania nie jest możliwe bez pewnych...

  21 Cze 2013 22:05Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 13545

  TV LG 26LC51 LCD Menu serwisowe samo wyłącza TV, brak reakcji tv na przyciski.

  To mój pierwszy wpis na elektrodzie. pl.Więc, posiadam już stary tv lcd LG 26LC51 mo i coś mnie podkusiło pogrzebać w menu serwisowym, sądziłem, że trochę go rozjaśnię, bo przyciemnił mu się już obraz.Coś spieprzyłem, bo teraz sam się wyłącza, a po włączeniu wyświetla mu się menu do wyboru...

  07 Sty 2014 21:51Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3378

  Czy TV LG 42LB650V można zaktualizować do DVBT-2 HEVC?

  Nie wiem czy temat aktualny.Mam taki sam TV.Wykonałem aktualizację oprogramowania (przez internet nie USB)Potem zmiana kraju na Niemcy - automatyczne strojenie kanałów - i znalazł wszystkie MUXY.Jest obraz i dźwięk.

  RTV ustawienia eksploatacja 21 Lip 2022 12:38Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 438

  Monitor z tunerem TV LG M2380DF - podzielony obraz

  Czy ktoś spotkał się z problemem podzielonego obrazu w monitorze M2380DF? Aktualizacja softu nie pomaga. Poza tym nie wyszukuje kanałów. Podmieniłem pamięć nastaw - usterka pozostała.Dodano po 6W załączniku plik oprogramowania do M2380DF w wersji 3. 26.

  11 Sty 2017 15:39Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 723

  TV LG OLED55BX3LB - Problem po oglądaniu Dolby Vision w Netflix.

  Jeśli cała reszta działa poprawnie prawdopodobnie jakiś bug w oprogramowaniu i pozostaje czekać na aktualizację.

  10 Sty 2021 15:38Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1647

  TV LG 37LM620S-ZE - Ciągle aktywny tryb słuchawkowy

  Problem jak w temacie. Gniazdo słuchawkowe sprawne. Powrót do ustawień fabrycznych wykonano. W trybie serwisowym 3 opcja nieaktywna. A tam możliwość: słuchawki 0 lub 1. Jeszcze nie próbowałem aktualizacji oprogramowania ale pewnie bez efektu. Jest jakiś myk? Producent zablokował zmiany w Tool Option...

  TV LCD OLED Plazma Serwis 26 Sty 2021 22:31Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 429

  LG 55UJ6703 - hdmi - zła współpraca z NBOX - pulsuje obraz

  Problem rozwiązany, wystarczyła aktualizacja oprogramowania TV.

  20 Sty 2018 09:56Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2013

  LG 42LNN5400-ZA - słaba jakość sygnału na MUX 3

  mam zwykłą antenę siatkową ze wzmacniaczem. Od początku istnienia dvbt spisywała się idealnie (100% siły i 100% jakości sygnału).Z ww. anteny idzie rozgałęźnik TV (z tego co pamiętam Telmor z przekywaniem napięcia) do dwóch telewizorów:telewizor pierwszy LG nr1. - tu siła sygnału i...

  Instalacje antenowe archiwum 16 Maj 2016 09:55Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 3777

  LG podczas oglądania wypluwa menu

  Panowie mam problem z moim LGPodczas oglądania TV co jakiś czas samo włącza się menu ustawień.TV sam sobie przełącza tak jakby ktoś posiadał zdalny dostęp do TV.Np włącza się menu "input" i zmienia mi samo z HDMI na TV itdmenu nie daje się wyłączyć z pilotaTV ma jakieś 8 lat jest płaski...

  03 Paź 2016 13:20Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 555

  Lg 43lf510v-za - Aktualizacja softu lg43lf510v-za

  Tak mam 0. 35.Dodano po 1W ogóle telewizor nie widzi na USB nowego pliku. Tylko skanowanie "Tv kablowa" i ta komenda jest w opcji "aktualizacja oprogramowania ".

  09 Kwi 2020 19:48Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 4332

  LG 42LD550 a EvoBox z Netii - HDMI CEC

  Zwracam się z prośbą o pomoc do bardziej doświadczonych kolegów. Jakiś czas temu dorwałem LG 42LD550. Dzisiaj zawarłem nową umowę z Netią i dostałem od nich EvoBoxa IP do telewizji. W instrukcji telewizora wyczytałem, że wspiera on standard HDMI- CEC (tzw Simplink przez LG) jak i mój nowy EvoBox. Z racji...

  31 Sie 2020 08:11Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1710

  Plazma LG 42PX4R. Uszkodzony Y-SUS.

  Tv nie ma usb czyli nie obejdzie się bez programatora. Jak się dokonuje takiej aktualizacji oprogramowania?

  12 Lut 2012 16:52Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 11487

  LG 37LV550 - Wpisywanie tekstu w SmartTV

  Przed aktualizacją oprogramowania TV oraz samoczynnego zaktualizowania się do nowszej wersji You Tube mogłem wybierać tryb wpisywania.W nowej wersji już tego nie mam a wygląda to na Samsungu tak.

  25 Lis 2012 19:54Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 14439

  LG, SAMSUNG - Nie idzie dźwięk

  Można jeszcze spróbować z aktualizacją oprogramowania tv i KD (jeśli nowsze softy są dostępne) i przywrócenie nań ustawień fabrycznych.

  21 Lis 2016 15:19Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 1074

  Nowa generacja telewizorów OLED 2019 firmy LG. LG OLED TV 2019: technologie i ce

  Nowa generacja telewizorów OLED 2019 firmy LG. LG OLED TV 2019: technologie i ceny.Nowa generacja telewizorów OLED 2019 firmy LG Electronics opiera się na procesorach obrazu, Alpha9 Gen2 i Alpha7 Gen2, a także systemach sztucznej inteligencji. przy użyciu algorytmów głębokiego uczenia się, które...

  RTV nowe produkty i recenzje 17 Kwi 2019 01:07Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 420

  Nowa generacja telewizorów OLED 2019 firmy LG. LG OLED TV 2019: technologie i ce

  Nowa generacja telewizorów OLED 2019 firmy LG Electronics opiera się na procesorach obrazu, Alpha9 Gen2 i Alpha7 Gen2, a także systemach sztucznej inteligencji. przy użyciu algorytmów głębokiego uczenia się,...

  18 Kwi 2019 17:53Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 744

  LG 42LB5610-ZC - Dziwny komunikat podczas aktualizacji.

  TV jak w temacie po wyłączeniu i ponownym włączeniu przechodzi do początkowych ustawień czyli:-język, dom, kontrolka, strojenie itd.oprócz tego sterowanie czy z pilota czy z klawiatury blokuje się po około 5 sek. i działa jakby z opóźnieniem i to sporym.Standardowa usterka czyli pendrive aktualizacja...

  23 Kwi 2020 20:42Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 567

  TV najlepiej Samsung 65" budżet 6k.

  1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? 2, 5 m2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? Na wprost lub pod katem około 20 stopni3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? Samsung UE46F6400AW4. Jaką markę preferujesz?Samsung ze względu na długie wsparcie (aktualizacje oprogramowania)...

  Jaki TV, projektor, kamerę kupić? 17 Wrz 2020 21:06Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 1017

  LG 32LE3300 - Nie znajduje programów

  Odgrzebuję ten wątek, jeśli komuś to pomoże.Naziemna cyfrowa NTC DVB-T odbiera bez problemu na tym TV.To model LG z 2010 roku (seria LE) i każdy TV z tego rocznika ma wbudowany tuner DVB-T MPEG-4.Do nadajnika mam około 26 km i odbieram DVB-T znakomicie na antenie takiej:Mam ją wewnątrz...

  21 Kwi 2013 19:34Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4098

  LG DM2780D-PZ - Aktualizacja

  Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób wgrać nowe oprogramowanie do TV.Przez pół roku było wszystko ok a teraz pojawił się problem z HDCP i nic nie śmiga pod HDMI (PS3, laptop, dekoder). Dodam że mam drugi TV Toshiby i tam wszystko działa bez zarzutu. Podobno po aktualizacji oprogramowania problem...

  30 Kwi 2013 12:48Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6150

  DivX TV w odtwarzaczach Blu-Ray od LG

  Posiadacze wybranych modeli odtwarzaczy Blu-Ray firmy LG, wraz z aktualizacją oprogramowania zyskali możliwość korzystania z nowo uruchomionej platformy streamingowej DivX TV. Użytkownicy usługi mają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych oraz do archiwum kilkuset audycji telewizyjnych na...

  Newsy 17 Paź 2010 15:41Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1305

  LG 32LK530 Moduł dostępu warunkowego "Conax" nie działa właściwe

  Walczę z Sharp-em Aquos-em i modułem CI i mam podobny problem, że co jakiś czas po włączeniu TV "nie widzi modułu CI" a menu CI jest na szaro - czyli nieaktywne. Radzę sobie wyjęciem i włożeniem na włączonym TV modułu CI i czekam na komunikat: "karta CI została zainicjowana". Po przeczytaniu instrukcji...

  22 Mar 2013 07:38Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 4758

  nagrywarka LG RH278H brak możliwości kopiowania DIVIX-ów

  Temat dotyczy nagrywarki LG RH278H.Od ponad roku jestem użytkownikiem tego sprzętu.Ponieważ używam go intensywnie to też uzbierała mi się już spora garść niestety krytycznych uwag.I tak:- nie nagrywa bezpośrednio na płytach DVD- nagrywa w MPEG4, ale nie można potem tego przegrać na płytę-...

  13 Lut 2013 14:46Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 7740

  TV 26LG4000 problem z DVB-T na module Neotion NP4+

  Należy pobrać ze strony LG soft i uaktualnić oprogramowanie tv według instrukcji:Aktualizacja usuwa napis "SERWIS HD" w przypadku korzystania z kart CI.Uwaga!!!Użytkownik dokonuje aktualizacji na własne ryzyko, ewentualne uszkodzenia powstałe w skutek nieprawidłowej aktualizacji nie podlegają...

  26 Lis 2012 23:07Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 9956

  LG webos TV LF592V - Brak możliwości instalowania aplikacji

  Witam wszystkich jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.Jestem posiadaczem tv Lg LF592V od ponad 3 lat. Od jakiegoś czasu mam problem, gdyż nie mogę zainstalować żadnych aplikacji z LG store. Problem pojawił się przy aktualizacji YouTube, przed uruchomieniem pojawił się komunikat AKTUALIZACJA WYMAGANA...

  02 Wrz 2019 17:59Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 26817

  Zmiana softu w tv, automatyczne włączanie i wyłączanie

  Bardzo mało realne by zmienić tak oprogramowanie.Jedyne co mogę to wstawić najnowszą dostępną aktualizację oprogramowania.(SW version 03. 03. 34):Instrukcja aktualizacji oprogramowania:Każdy ponosi pełną odpowiedzialność za wgranie nowego firmware!Robisz to na własne ryzyko!

  30 Paź 2011 13:17Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4931

  Aktualizacja Firmware: LG 32LV355U...

  Wlasnie kupilem TV LG 32LV355U.Nie wiem czemu ale nie moge wykonac aktualizacji oprogramowania.Moje obecne opgorgramownaie: 03. 06Oprogramowanie dostepne na stronie producenta: 04. 37Rozpakowany firmware wgrywam do folderu LG_DTV na USB i nic... zgodnie z instrukcja powinno...

  21 Wrz 2021 11:20Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4250

  LG 42LE8500--ZA - Aktualizacja firmware

  Witam!Zakupiłem tv lg 42le8500-ZA i stwierdziłem ze nie dziala facebook i youtube.Wersja oprogramowania na stronie lg jest 03. xx. xxA ja na tv mam 04. xx co już wprawiło mnie w zaskoczenie.Na stronie usa lg dla modelu 47le8500-ua jest soft 08. 07 ale czy da się go wgrać do tv z końcówką...

  16 Maj 2016 15:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3534

  LG 26LG3000 - aktualizacja softu.

  Mam problem z aktualizacją oprogramowania w tv LG 26LG3000 - tv posiada złącze serwisowe rs232(nie posiada usb). Próbowałem już chyba wszystkich sposobów kablami serial, nulmodem - próbowałem także przez port usb-rc232pod xp i win98, zawsze mam taki sam komunikat z programu Mtktool Baudrate autoset...

  28 Wrz 2012 23:14Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4675

  Z cyklu najlepszy Smart TV 2019 - dziś na początek Android TV. Warto przeczytać.

  Z cyklu najlepszy Smart TV 2019 - dziś na początek Android TV.Warto przeczytać.Inteligentne telewizory są tak powszechne, że nie ma potrzeby dodawania do nich napisu „inteligentnych”. Będziesz musiał się dobrze starać aby znaleźć nowy telewizor, który nie jest wyposażony w jakąś...

  15 Lip 2019 21:20

  Czy w TV PANASONIC TX-48AX630 będzie działać DVBT2/HEVC?

  Były telewizory LG sprzedawane jako DVBT2 Ready. Odbierały QAM256 ale nie miały HEVC. Po aktualizacji oprogramowania już tak. Być może aktualizacja oprogramowania cos pomoże w tym Panasonicu o ile producent o to zadbał. jest wiele telewizorów, które maja HEVC ale nie mają DVDT2 lub na odwrót. Przykłądem...

  20 Paź 2022 10:41Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 603

  LG M227WDP-PC odblokowanie USB pod divx

  Witam. Mam monitor LGM227WD z tunerem TV i po przeczytaniu całego tematu chciałem przeprowadzić aktualizację oprogramowania, lecz juz od samego początku nie działa - nie wykrywa pendrive. To jest zapewne spowodowane tym iż nie jest on odblokowany. Opisane sposoby odblokowywania nie działają, gdyż nigdzie...

  08 Paź 2017 19:50Odpowiedzi: 207 Wyświetleń: 135010

  LG 32LD320 - odblokowanie USB

  Witam wszystkich czytających w poszukiwaniu rozwiązania tego teamu.rozwiązanie jest bardzo łatwe i może je wykonać każdy kto posiada pen drive:P(nie ponoszę żadnych konsekwencji nieudanej próby, jeśli będziecie postępować według kroków wszystko będzie ok)Pobieramy oprogramowanie w wersji...

  07 Paź 2012 21:38Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 14743

  Oto najwyższy model LCD LG SM9800 Ultra HD NanoCell LED TV z pełnym podświetleni

  Oto najwyższy model LCD LG SM9800 Ultra HD NanoCell LED TV z pełnym podświetleniem LED i procesorem Alpha 7 drugiej generacji.LG 55SM9800 Ultra HD (55 '', 140 cm) i LG 65SM9800 (65 '', 165 cm). Ma niezwykle cienką ramkę po czterech stronach ekranu), zawsze ze stopą w kształcie rogala....

  25 Maj 2019 10:29Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 759

  LCD LG 42LD550 divix odblokowanie

  Do kolegi michu_gno, czy udało Ci się coś zwojować z tym wifi i aktualizacją oprogramowania?? Ja trochę poczytałem na oficjalnej stronie tego modelu tv w USA i patrząc na plik z wyposażeniem tv, widzę różnice w budowie samej płyty głównej, a mianowicie w stanach ten model posiada 2 USB + wejście...

  16 Lis 2014 21:53Odpowiedzi: 77 Wyświetleń: 82426

  47LG5010-ZD - Jaki firmware do tego TV z modułem neotion NP4?

  Witam. Założyłem w/w moduł do tego telewizora i jest obraz ale także przewijający się komunikat "Serwis HD". I wszystko zgodnie z planem. Wiedziałem, że tak będzie i że jest konieczna wymiana oprogramowania. Nawet już mam jakieś zassane z angielskiego supportu LG.Na polskim supporcie LG nie ma...

  05 Gru 2015 20:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1269

  Nowość Oled UltraHD LG C9 na 2019, czyli czy jest na co czekać?

  Nowość Oled UltraHD LG C9 na 2019, czyli czy jest na co czekać?Pierwsza uwaga, estetyka telewizorów LG C9 2019 jest identyczna jak w LG C8 2018 z efektem 4 Cinema Screen i stopą zwaną „alpejską”.Główna ewolucja LG C9 polega na integracji nowego procesora odpowiedzialnego...

  25 Kwi 2019 17:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 825

  Jak zaktualizować software i inne w LG RH278H?

  Posiadam nagrywarkę stacjonarną DVD LG RH278H.Podobno można samemu zaktualizować firmware.Wiem, że aby sprawdzić wersję softu trzeba wykonać następujące kroki:1. Wyłącz i włącz odtwarzacz DVD i naciśnij klawisz ‘HOME’ na pilocie2. Przejdź do menu SETUP->TV->Format->16:93....

  12 Wrz 2008 18:23Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 6132

  LG 32LS3450 - Programowanie telewizji cyfrowej

  Witam! Chciałbym odświeżyć tematZakupiłem nie dawno telewizor LG 32ls3450 i zauważyłem że ma troche inną wersje oprogramowania niż poprzednie modele, pracowałem wcześniej na telewizorze LG LCD gdzie przy strojeniu kanałów był dwie opcje DTV (telewizja naziemna analogowa i cyforwa) oraz atv czyli...

  08 Maj 2013 14:15Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 7782

  LG 42LW5590 - Po włączeniu ciemność na matrycy

  Witam, mam do naprawy TV marki LG, model 42LW5590.Usterka polega na tym, że telewizor niby się włącza a jednak na matrycy ciemność, świeci się normalnie na czerwono kontrolka trybu Standby, a po włączeniu słychać pyknięcie przekaźnika i kontrolka zmienia swój kolor na biały. Niestety matryca ani...

  24 Mar 2016 00:15Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 3213

  Telewizor LED LG UM7100 Ultra HD, w wielkości 70 cali już dostępny w specjalnej

  Telewizor LED LG UM7100 Ultra HD, w wielkości 70 cali już dostępny w specjalnej ofercie.Ultra HD LED 2019 od koreańskiego producenta to -LG 43UM7100 (43 '', 109 cm),LG 49UM7100 (49 '', 124 cm),LG 55UM7100 (55 '', 140 cm) iLG 60UM7100 (60 '', 152 cm),LG 70UM7100 ( 70")Duża...

  25 Maj 2019 11:16Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 639

  LG 37LH7000 ch. LD91D - Martwy po nieudanej zmianie oprogramowania.

  Mam LG 37LH700 chassis LD91D, w którym klient chciał sobie wgrać nowe oprogramowanie. Niestety w czasie tej operacji zabrakło napięcia w sieci i operacja się nie zakończyła. Teraz tv jest martwy. Oczywiście aktualizacja oprogramowania poprzez usb jest teraz niemożliwa, ale można to zrobić poprzez RS-232 programem...

  09 Kwi 2013 23:01Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5163

  Zanim kupisz swoj ulubiony LG.... przeczytaj.

  Witam serdecznie wszystkich i zachecam do dyskusji.(Jesli administrator uzna za stosowane przeniesc watek do innego dzialu to prosze to zrobic)Nie od dzisiaj wiadomo, ze firma LG nie nalezy do najlepszych. Po swoim spektakularnym diebiucie pod marka GoldStar ktora to nie wiele roznila sie od typowych...

  24 Lis 2013 20:44Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2658

  Kłopot z TV Monitor LG M2394D

  To jest monitor, w monitorach nie aktualizuje sie oprogramowania, na stronie producenta brak jest jakiegokolwiek firmware do tego modelu.Po co Ci właściwie aktualizacja oprogramowania?Monitor ma wyświetlać obraz i tyle.Ps. Tak się pisze mój, a nie "muj"Jak się uparłeś na odblokowanie USB...

  01 Mar 2012 16:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2574

  LG 42LE5300 - Cichy dzwięk z dvb-t

  Dzwoniłem do LG, przedstawiłem swój problem w odpowiedzi usłyszałem że niema już żadnej aktualizacji dla tego modelu a co do dźwięku to wina leży po stronie nadajników a nie po stronie tv. Co wy na to, ciekawe informację udzielają.Ewidentnie wina leży po stronie LG mam z tym TV LG 42LE5300 takie...

  24 Mar 2014 18:42Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2664

  TV 55 cali może LG albo inny mam już 42LB5800

  Komicznych sytuacji ciąg dalszy pani w RTV EURO AGD przedstawiała philipsa 55puh6400/88 nie udało jej się włączyć tv naziemnej stwierdziła dlatego, że nie ma pilota, chociaż przełączała źródła, przez chwilkę coś było widać z naziemnej klatkowało się ale tv jakby zaprotestował. Ten sam model TV Philips...

  26 Cze 2017 19:01Odpowiedzi: 43 Wyświetleń: 3462

  Jaki model LG 50 lub 55 cali dla starszej osoby?

  Mam od ok. dwóch miesięcy LG 50UP81003LR (1799, - zł).Odbiornik TV✅ pilot Magic (bluetooth)✅ możliwość stosowania pilota na podczerwień✅ względnie dobry dźwięk jak na płaski TV✅ szybkie uruchamianie TV✅ dobry stosunek jakości do ceny⛔...

  01 Lis 2022 11:35Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 309

  telewizor LCD LG 42lg3000-ZA

  Mam ten sam model TV po zamontowaniu modułu do odbioru TV cyfrowej naziemnej MPEG4 na MPEG2 wszystko niby działa ale na ekranie cały czas pojawia się napis serwis HD, doczytałem że aktualizacja oprogramowania może pomóc. Moje oprogramowanie to V 3. 41. 1 tak więc to co kolega podał jest nowsze....

  26 Paź 2011 19:40Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 16957

  LG 42LG3000 pytanie o mpeg4

  Zakupiłem moduł MPEG4 Neotion NP4 do tego TV wszystko działa prawidłowo z tym że jeżeli jest starsze oprogramowanie w TV to na ekranie pojawia sie cały czas napis Serwis HD, po aktualizacji oprogramowania problem znika.Pozdrawiam

  RTV Co kupić? 13 Lis 2010 15:33Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 13043

  LG M197WDL - Uszkodzony przez niewłaściwy opragramowanie.

  Próba aktualizacji oprogramowania nie powiodła się. Nie wiem jakie było oryginalnie oprogramowanie i co było instalowane (klient nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć). Na tą chwilę TV sie uruchamia, jest głos brak obrazu.Chciałbym spróbować wylutować IC101 ATMLH004 i zaprogramować...

  17 Lut 2015 15:08Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1038

  LG LB650V - Jak włączyć aktualnie wyswietlany program na dole ekranu?

  TV podłączony do sieci. Problem w tym że nie wiem gdzie szukać tych aktualizacji, pod jakim pryciskiemJak w takim dziale będą zalecać robienie aktualizacj to może się skończyć źle.Wezwij kogoś co ma pojęcie to pewno nic złego się nie stanie. Podaj co, jakie odbierasz bo nic nie wiadomo....

  07 Wrz 2015 04:34Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 6825

  55LM670s - po zmianie kanałów TV przestaje reagować na pilota i restartuje się

  Krótko po uruchomieniu TV (praca z użyciem tunera) wydaje się być OK, ale po pewnym czasie, a zwłaszcza po kilku zmianach kanałów TV sprawia wrażenie, że przestaje reagować na pilota. Ale tak nie jest bo dioda w odbiorniku TV sygnalizuje działanie pilota, ale na komendy reaguje, ale nawet po minucie...

  14 Wrz 2015 09:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 975

  Telewizor LG jako monitor bezprzewodowy błąd połączenia

  Mam następujący problem:1. Laptop DELL Latitude 5480.Nazwa urządzenia DESKTOP-5KDGAUHProcesor Int... Core(TM) i7-7820HQ CPU (at) 2. 90GHz 2. 90 GHzZainstalowana pamięć RAM 32, 0 GB (dostępne: 31, 9 GB)Typ systemu 64-bitowy system operacyjny, procesor x64Windows 102. TV LG OLED55CX3LA...

  Software serwis 18 Gru 2021 20:25Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 663

  LG 26LC41 zabawa w menu serwisowym i... klapa

  Zorientuj sie czy jest możliwość wgrania nowego softu do tego TV, LG na swojej stronie czasami zamieszcza aktualizacje oprogramowania do TV. Powinno pomóc, jeśli jest taka opcja w tym TV.

  29 Lip 2009 10:22Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2752

  LG 42PT353 - Nie pamięta ustawień

  Proponuję wyłączyć tv z sieci, przez wyjęcie wtyczki na jakiś czas i odłączenie innych urządzeń od tv.To pozostaje serwis jak nie pomoże wyłączenie tv z sieci.Jak nie pomoże to aktualizacja oprogramowania którą robisz na własną odpowiedzialnośćSoftware_File(Version_04. 47. 12)....

  20 Lut 2013 21:58Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3843

  Aktualizacja softu LG 47LM765S

  Mam pytanieCzy ktoś podpowie co można zrobić z TV do którego nie ma aktualizacji oprogramowania??Chodzi dokładnie o model Lg47LM765SW 2018 była ostatnia... aplikacje np. Netflix wygląda jak WIN 95.. o reszcie nie wspominamCzy jest możliwość wgrania softu od innego modelu??Podpowie...

  26 Kwi 2021 12:54Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 363

  Telewizor Sharp - Problem z połączeniem z siecią WIFI, brak aktualizacji

  Czesc, mam jeden telewizor Sharp od jakichś 3 lat, przez 2 lata użytkowania w jednym mieszkaniu potem w drugim działał idealnie.Również sieć wifi, nie bylo przerw czy problemow z połączeniem.W nowym mieszkaniu po jakimś czasie przy połączeniu z siecią i uzywaniu netflixa telewizor zaczal tak jakby...

  19 Sty 2022 16:17Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2817

  LG Tv to wideo nie obsługuje dźwięku

  Witam. Telewizor to LG UN85003LA. Przy próbie odtworzenia filmu zarówno z USB jak i przez aplikację LG ThinQ pojawia się komunikat to wideo nie obsługuje dźwięku i film jest bez głosu. Zauważyłem, że dzieje się tak przy filmach z DTS, H265. Filmy są w formacie mkv, ale większość w tym formacie działa...

  28 Sty 2023 17:27Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 570

  LED TV 3D ~2500 LG, Sony, Panasonic, Philips?

  Sprzęt mam od 4 dni, więc podzielę się pierwszymi wrażeniami:p.Telewizor po rozpakowaniu prezentuje się bardzo ładnie, funkcja ambilight wg. mnie dodaje temu tv wiele uroku, a opinie w stylu że jest to "wieśniackie" uważam, że są nie na miejscu. Bardzo dobry efekt szczególnie wieczorem. Sam obraz po...

  18 Gru 2012 09:49Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 4563

  LG 42LB650V 3D 500Hz MCI smart tv brak flesh player

  Bez dodatkowego urządzenia raczej nie będzie to możliwe chyba że przez aktualizację oprogramowania ale najlepiej zadzwoń na infolinię czy jest możliwość instalacji flesha w tym TV (jest to mało prawdopodobne). Osobiście znając problemy jakie wiążą się ze smart TV i toporność obsługi nawet samej przeglądarki...

  08 Gru 2014 22:07Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 39912

  LG 42LE4500 - Martwy tuner

  W dniu dzisiejszym TV odmówił współpracy.Podczas pracy nastąpił zanik obrazu. Został tylko śnieg.Sygnałem jest tv kablowaDla testu podłączyłem antene tv naziemnej, na której wcześniej możliwe do odbioru były wszystkie muxy, tv również nic nie znalazł.Na przeszukiwaniu automatycznym nie...

  10 Lis 2014 23:35Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1167

  HP EliteBook 8440p - brak sygnału przy podłączeniu do TV

  Wspomniane kombinacje sprawdzę podpinając laptopa do sprzętu kolegi.Teoretycznie też problemem może być też ta przejściówka, ale wątpię bo jest nowa.Postaram się też skontaktować z supportem LG albo udam się do jakiegoś sklepu komputerowego, może tam mi tez pomogą.Gdy się czegoś dowiem to dam...

  12 Gru 2014 14:36Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 5307

  Jak mieć dostęp do opcji SMART w starszych modelach LG: 42LV5500 i 42LV375S?

  Posiadam dwa tv LG oba mają po 9 lat, 2011rok1# 42LV55002# 42LV375SI w obu ten sam problem, brak dostępu do smart.Brak aplikacji Youtube, Netflix itp A przeglądarkę jak się uruchomi to wyskakuje biała strona A w tle widać to co chce się włączyć.Dzwoniłem na infolinię LGPowiedziano...

  Sieci LAN 19 Sty 2021 08:48Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 345

  LG OLED C1 - czy warto kupić i co z degradacją pikseli?

  Rzeczywiście B1 ma 120Hz. Ale C1 ma procesor Alfa gen 9 a nie 7 jak modele B i ADodano po 14Idąc takim tropem to jak będę chciał kupić 55 cali to zaraz ktoś napisze mi, że mam zastanowić się nad 65 i zaraz stanie na 88calach za 14k pln bo taki jest na stronie LG.Czy ktoś ma ten telewizor...

  25 Sty 2022 20:55Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 1983

  plazma LG 42PX5R kolorowe dropy

  A więc na tą dolegliwość pomogła wymiana CTRL na wersję z nowym softem, czyli: 6871QCH077C. TV hula aż miło, choć trochę leciwy. Ale nie dowiedziałem się czy jest jakiś prosty sposób na samodzielne uaktualnienie oprogramowania w tym TV. Zamieszczam fotkę tego modułu jest tam intrygujące wejście "download"....

  24 Maj 2011 19:45Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 7240

  LG Flatron M227WDP i odbiór Cyfrowej telewizji naziemnej.

  Napiszę na wstępie że jest to głównie monitor lecz problem typowo dotyczy odbioru telewizji.Mam pytanie odnośnie odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Monitor posiada wbudowany tuner cyfrowy (MPEG-4), czy jest mi potrzebna specjalna antena do odbioru tej telewizji?. Mam podłączoną antenę pokojową...

  18 Gru 2011 12:57Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 5555

  LG DM2780D brak synchronizacji napisów w filmach DivX z wizją

  Witam.Aktualizacja oprogramowania nic nie da w tym przypadku. Musisz po prostu używać takiego formatu napisów jaki jest obsługiwany przez Twój TV.Jeśli napisy są w pliku "txt" w formacie "klatkowym" czyli np. {1439}{1515}, to w pierwszym wierszu takiego pliku należy dodać wpis: {1}{1}x, gdzie...

  04 Lut 2015 10:25Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 5106

  blu ray LG HR550 - brak obrazu przez HDMI

  Zrobiłem aktualizacje oprogramowania nic to nie dało sposób ten podpowiedział mi serwisant na infolini lg. Zdenerwowało mnie to i zawiozłem z zamiarem zwrotu do sklepu. Podłączyli pod kilka modeli tv i wszędzie działał <szok>. Nie potrafili powiedzieć czego to wina. Moim zdaniem albo kabel HDMI...

  07 Paź 2013 21:48Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 7209

  LG 42" lm620T - Nie działający moduł CAM CI+

  Z LG seria lm są czasami problemy z rozpoznaniem karty. Użytkuje taki telewizor od roku z kartą C+. Po aktualizacji oprogramowania dłużej trwa pierwsze wykrywanie modułu CAM. Dziwnie też TV aktualizuje listę. Mi czasem giną kanały TV naziemnej. Najpewniejszy sposób jeżeli coś nie działa - reset ustawień...

  18 Lip 2013 20:40Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 7359

  Jaki TV 42 LG LM660S czy LA660S?

  Na kanale 29 siła sygnału jak i jakość są na 100% na pozostałych siła sygnału jest ponad 90% a jakość około 50%. Ciekawe czemu nie znajduję aktualizacji oprogramowania mimo że na stronie LG jest już dostępne nowe

  17 Kwi 2016 13:57Odpowiedzi: 62 Wyświetleń: 41847

  LG 37LS570S-ZB - jak aktywować MyApps?

  Zakupiłem telewizor: LG 37LS570S-ZBCzy w jakiś specjalny sposób nalezy w nim aktywować opcje Smart TV / MyApps?Według instrukcji wyświetlając menu klawiszem "Home", powinny być widoczne opcje SmartTV: aplikacje, serwisy społecznościowe itd.U mnie tych opcji nie widać.Całe menu...

  23 Wrz 2013 10:45Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1545

  LG 47LA690S brak współpracy z niektórymi okularami 3D.

  okulary od LG jak i te noname to ta sama technika - pasywneSkoro to to samo, to dlaczego jedne oryginały działają, a drugie podróbki nie?,gdyby miały działać wszystkie, to jaki jest sens dla LG w ogóle się "babrać" w produkowanie (zlecenie produkcji innym na ich licencji) swoich własnych wyrobów,sens...

  13 Cze 2014 21:58Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 1377

  LG smart tv - problem z "playerami"

  Przy oglądaniu filmów połączenie lanem - download 12 Mbit upload 1 Mbit ping 10ms - Vod tvp zacinający się serwis u mnie było do tej pory bez problemów ostatnio co jakiś czas buforowanie.Na pozostałych wszystko chodzi dobrze.A sprawdzałeś jak jest na komputerze, upewnisz się czy to samo występuje.Sprawdź...

  12 Lut 2016 22:58Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 13302

  LG 32LB561 - Resetuje się do ustawień fabrycznych

  Witam. Tv Lg 32lb651 chassis LD44B. Problem polega na tym że tv sporadycznie a czasem i nałogowo kasuje wszystkie ustawienia. Czasem po zaprogramowaniu działa kilka dni a czasem tylko do pierwszego wyłączenia i zgubi wszystkie ustawienia uruchamia się z menu wyboru języka jakby po powrocie do ustawień...

  09 Paź 2018 16:12Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 4809

  42lw5500 LG WIFI dziala polowicznie

  Kupilem pare dni temu LG 42LW5500 dokupilem adapter WIFI ktory przyszedl dzisiaj.Tu zaczynaja sie schody.Po podlaczeniu adaptera i polaczeniu z routerem (TP-LINK) uzyskalem dostep do internetu.... prawie.Moge zalogowac sie do SKYPE i prowadzic videorozmowe, sciagnela sie aktualizacja oprogramowania.Ale...

  16 Maj 2012 19:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3443

  LG AN-VC400 ---> KAMERA SKYPE (brak obrazu rozmówcy)

  Nie wiem co tam nagrzebałem, ale przywrócenie ustawień fabrycznych poskutkowało.Niekoniecznie nagrzebałeś, czasem wystąpi problem z oprogramowanie TV i reset eliminuje błędy. Często po aktualizacji oprogramowania urządzenia peryferyjne nie koniecznie dobrze działają, niestety.Miło, że pomogło....

  25 Lis 2014 15:15Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 4164

  Kino Domowe LG BH7540 - jak przełączyć na głos z TV?

  Mam kino domowe LG BH7540 podłączone kablem HDMI do TV i nie wiem jak przełączyć na ARC /chyba taki skrót/, nie mogę znaleźć tej funkcji w kinie/chodzi o dźwięk na TV/. Wcześniej samo mi przełączało przed aktualizacją oprogramowania i miałem głos z telewizji. Nie posiadam kabla optycznego. Za bardzo się...

  21 Wrz 2015 09:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1665

  SAMSUNG UE43J5600 - Brak połączenia TV-PC po kablu HDMI-HDMI o dł. 15m

  Dzięki za odpowiedź. Jestem w stanie zrozumieć to ograniczenie, ale dlaczego ten sam kabel działa z laptopem a z PC już nie?Gdyby kabel nie działał również z laptopem, to bym zrozumiał. Nadmienię, iż przewód zadziałał również bez najmniejszego problemu ze starym LCD LG 26".TV kupiony został w...

  07 Gru 2015 14:12Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1461

  Który TV kupić LG 55UJ7507 czy Samsung UE55MU6472

  Masz Philipsa 55PUS6561 za 3099 zł z Matrycą natywną 100Hz."W końcu jako pierwszego kupiłem Samsunga 49MU6402, jednak wytrzymał w domu tylko przez weekend. Jednak matryca VA w moim wypadku odpada. Wymieniłem na Philipsa 49PUS6561 - używam ok 3 miesięcy i jestem zadowolony.Był moment, że zaczął...

  20 Mar 2018 20:22Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 16458

  Telewizor LG 55UK6500MLA - Brak obrazu

  Trafił do mnie ww. pacjent z objawem- brak obrazu. TV włącza się, zapala podświetlenie i w tym stanie pozostaje.Podświetlenie sprawdziłem jest sprawne w całości, kazda dioda świeci. Napięcia z zasilacza są ok. Klient coś wspominał o aktualizacji oprogramowania więc znalazłem identyczną...

  25 Kwi 2022 19:00Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2754

  LG 42LH7000 - TV nie włącza się.

  O czymś takim jak wiedza, doświadczenie, praktyka('') kol. słyszał?!O czymś takim kolega słyszał. Jednakże kolega nie ma żadnych podstaw, aby pisaninę amatora, który nawet nie wie ile tam powinno być, przyjmować jako wykładnię, do chwili, gdy jednoznacznie nie odpowie na zadane pytanie....

  05 Gru 2013 21:12Odpowiedzi: 30 Wyświetleń: 15411

  TV 55-65 cal za 5 tysięcy zł

  Dziękuję za podanie paru interesujących modeli i zasugerowanie na co zwracać uwagę w takim przedziale cenowym. Moje wnioski na chwilę obecną są takie (jeśli są nietrafione to proszę poprawcie mnie):1. Zostanę przy rozmiarze 55" bo przy 65" jest znacząca różnica cenowa2. Już wcześniej myślałem o...

  02 Lut 2018 16:30Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 1416

  Ustawienia telewizora LG 49 SK8500PLA

  Telewizor kupiłem 1010. 2018 r i przez 14-m-cy obraz był żyleta, ale kilka razy blokowała mi się aplikacja HBO Go i zmuszony byłem resetować do ustawień fabrycznych i zawsze powracał idealny obraz. W grudniu przyjąłem aktualizację oprogramowania nr 49, a w styczniu znowu zablokowała mi się HBO Go i...

  02 Cze 2020 13:57Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 510

  Podłączenie soundbar LG do Philips 50PUS7303

  Tak, wyłączyłem. Nawet aktualizacje oprogramowania robiłem.Rozmawiałem właśnie z kolegą który ma już jakiś czas zestaw tv i soundbar ale innych marek i jemu przy zakupie sprzedawca polecił kabel HDMI z opisem ARC, że niby inne zwykle HDMI nie będą prawidłowo działały.Czy to może jest prawda?...

  13 Sty 2022 19:07Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 543

  LG 42LA620S - Płyta główna uszkodzona, TV nie włączał się

  Można ewentualnie jeszcze spróbować aktualizacji oprogramowania. Jednak prawdopodobnie nie da rady wgrać firmware od innego modelu.

  27 Wrz 2022 11:48Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 204

  LCD LG 37LD420 - Brak odbioru z wejścia antenowego

  TV nie odbiera z wejścia antenowego ani sygnału analogowego ani cyfrowego.Napięcia na głowicy prawidłowe ( zgodne z opisem na złączu głowicy).Soft zaktualizowałem do najnowszej wersji dostępnej na stronie LG - bez efektu.Usterka według klienta nastąpiła na wyłączeniach prądu w sieci energetycznej.Nie...

  28 Lut 2013 14:41Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2805

  LG HT903TA gra cicho - gdzie jest przyczyna?

  Mam kino LG HT903TA bez żadnych napraw i ingerencji we wnętrze sprzętu. Kino po rozkręceniu do "VOLUME MAX" gra tak cicho, że spokojnie można rozmawiać stojąc przed głośnikami przednimi i subwooferem. Całość jest podłączona dobrze, wszystkie przewody są sprawne, a problem występuje na każdym z wejść....

  25 Mar 2014 07:41Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1662

  Jaki dysk do TV PHILIPS 32PFL3208H/12

  roku temu kupiłem TV PHILIPS 32PFL3208H/12, bo zależało mi na funkcji nagrywania. Dokupiłem do niego dysk ADATA 500GB CLASSIC CH11 2, 5" USB 3. Niby wszystko działało, ale od początku miałem problemy, że czasem TV nie wykrywał dysku i zaprogramowane nagrywanie nie zadziałało, albo nagrywał z...

  19 Kwi 2020 18:22Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2751

  BCS - Podgląd kamer na telewizorze LG

  Co to za telewizor?Pełny model to już ciężko napisać? LG 42LM640S? Dodatkowo pełny model rejestratora.Jeśli coś z androidem to spróbuj instalacji gDmSS Lite. Rejestrator i tv są w obrębie tej samej sieci, czy w różnych lokalizacjach?Telewizor działa na WebOS, możesz spróbować...

  Monitoring Wizyjny CCTV 13 Mar 2016 17:37Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 7434

  LG 55UH605V - słabo działa internet

  Niestety nie da się ani dołożyć pamięci tym bardziej procesor wymienić.pozostaje tylko - Odśwież zawartość internetową.Proponuję podłączyć tv pod komputer. ( przykładowo).Podaj jakiej prędkości masz łącze, wykonaj test prędkości łącza.Sprawdź czy są nowe aktualizacje oprogramowania LG 55UH605V.Polecam...

  01 Kwi 2017 17:16Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3285

  Plazma LG 50PG4000 zawiesza się na złączu HDMI

  Witam. Mam problem z plazmą LG mod jak w temacie. Po właczęniu złacza HDMI odbiornik często się blokuje, nie reaguje na pilota. Wyłączenie z prądu przywraca działanie odbiornika. TV współpracuję z dekoderem N-ki. Czy to jest uszkodzenie płyty sygnałowej? Szukałem aktualizacji oprogramowania ale nie mogę...

  28 Wrz 2011 19:26Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1737

  TV LED Philips 32PFL5605 i problem z odbiorem cyfrowych kanałów SD.

  Telewizor jak w temacie. Wszystko było z nim dobrze dopóki w mojej kablówce nie włączono cyfrowych kanałów SD. Na wszystkich tych kanałach obraz mruga i pojawiają się w losowych miejscach kolorowe kwadraciki. Trwa to ułamek sekundy i powtarza się nieregularnie co kilkanaście sekund. Na kanałach analogowych...

  02 Paź 2012 16:13Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 7910

  lg 32lb5800 obraz jest przygaszony

  Mam problem z TV LG 32LB5800. Mimo aktualizacji oprogramowania i sprawdzenia wszystkich możliwości w ustawieniach obrazu, jest przyciemniony i przy zapalonym świetle, ledwo cokolwiek widać. Gdzie szukać przyczyny? Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

  31 Mar 2017 16:29Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1398

  LG 32LB561B - Problem z gubieniem kanałów

  Witam. Bez podanej wersji oprogramowania tego tv ani bez informacji czy byl w ogóle aktualizowany trudno coś powiedzieć. Proszę wejść do menu tv oraz na stronę producenta i porównać czy jest aktualizacja.

  15 Lis 2017 16:23Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3867

  LG 50LB650V-ZN - Czy da się zaktualizować webOS do nowszej wersji?

  Cześć posiadam telewizor LG 50LB650V-ZN z wersją webOS 5. 5. 70. Problem w tym że przestają działać już niektóre aplikacje. Jak przebiega aktualizacja oprogramowania przez USB i czy może to rozwiązać problem? Aktualizował ktos z Was tak tv przez usb?Czy można zainstalować z usb wersje 6 mimo że oficjalnie...

  14 Lut 2021 12:44Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2058

  Problem z kanałami DTV na LG

  Musisz zakupić moduł Neotion NP4 który konwertuje MPEG4 do MPEG2 taki moduł montujesz z tyłu TV w odpowiednie gniazdo, koszt okolo 170zł i prawdopodobnie bedziesz musiał dokonać aktualizacji oprogramowania do najnowszego aby moduł był prawidłowo wykrywany.

  18 Lut 2011 15:09Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 8731

  Jaki TV LED 55" bez ograniczenia ceny?

  Witajcie.Postanowiłem poradzić się kolegów fachowców w sprawie doboru telewizora.Przeszukałem masę stron for, opinii i nadal nic nie wiem.Byłem już prawie zdecydowany na samsunga, wcześniej na LG (bo pasywne 3D) potem ktoś mi podpowiedział ze Philips jest najlepszy w jakości obrazu.Totalny bałagan.Planuje...

  07 Lut 2013 16:59Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1710

  TV 46" do 2500 jak da radę

  W tamtym czasie kupiłem LG 47LA620S (za ok 2700zł).Na dzień dzisiejszy jestem z niego zadowolony - TV działa codziennie od rana do poźnego wieczora (czyli czasem po kilkanaście godzin) i raczej wszystko jest w porządku. Czasem niektóre aplikacje w Smart potrafią się zawiesićlub wolno działać - może...

  12 Sty 2015 14:59Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2340

  Nagrywanie programow z tv naziemnej na zewnetrzny HDD

  Opis z instrukcjiFunkcje przycisków w trybie ustawiania parametrównagrywania/przypominaniaFu... przycisków w trybie Schedule List (Zaplanowana lista)W przypadku utworzenia listy zaplanowanych nagrań wyświetlany jest program znajdujący się naliście, nawet jeżeli w tym momencie oglądany jest...

  26 Paź 2012 13:01Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 8727

  jaki tv 47" na co zwrócić uwagę

  Kupiłem sharpa tego 730 z ekspozycji z przeceny za 2499 przecena z 3099zł... dodali do niego okulary 3D sharp o wartości 249zł jako bonus za to, że to towar z ekspozycji, co prawda ma lekkie ryski na tej błyszczącej obudowie w okół ale mało zauważalne. Powiem tak obraz leci póki co z dekodera sd...

  04 Lip 2013 10:26Odpowiedzi: 29 Wyświetleń: 3687

  TV LG37LC55-ZA tuner cyfrowy jest, czy nie ma?

  Nie widziałem jeszcze takich czarów aby po zmianie kraju z MPEG2 zrobiło MPEG4.W przypadku LG37LC55-ZA masz rację ale LG 42LE5400 przywieziony Niemiec nie chciał odbierać MPEG-4 dla kraj Polska tylko MPEG-2, zmiana na kraj Czechy pozwalała odbierać MPEG-4.W późniejszym okresie aktualizacja oprogramowania...

  04 Lut 2017 10:00Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 786

  47LG6000-ZA - TV ogłupiał po upgrade oprogramowania

  Kierując się sugestiami "fachowców" nagrałem na usb, zgodnie z dostępną na stronie LG47-6000 instrukcją, najnowszy firmware do mojego LG - wersję LG6000-ZA_IC404_V3. 49. Wcześniej miałem fabryczne oprogramowanie i nawet nie wiedziałem, że są jakieś update'y.Rok produkcji odbiornika to kwiecień 2008.Upgrade...

  12 Paź 2016 10:20Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1569

  LG 37LG7000 aktualizacja firmware

  Najnowszy firmware do Twojego modelu.Musisz zobaczyć z tyłu na tabliczce znamionowej jakie masz oznaczenie AEK czy AEU (Product Code).Przed aktualizacją spróbuj jeszcze odłączyć z gniazdka TV na 15-30min.V3. 27. 037LG7000. AEK37LG7000. AEUNapisz...

  24 Gru 2011 19:37Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 7569

  LG 42LW5500ZE - Brak opcji "Reset ustawień fabr. " po aktualizacji opro

  Po ostatniej aktualizacji software do wersji "06. 36" z poziomu TV opcja "Reset ustawień fabr. " jest nieaktywna (podświetlona na szaro).Opcja ta przydaje mi się przy ponownym programowaniu kanałów w trybie ręcznym, żeby nie było dubli.TV jest podpięty pod ten sam router, co PC.Znalazłem na...

  19 Gru 2016 14:34Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1806

  lg 37 ld420 - kłopot z aktualizacją

  Aktualizacja oprogramowania nie aktualizuje kodeków divX. Sprawdź w instrukcji TV jakie kodeki obsługuje i sprawdź jakimi filmy zostały kodowane.Może po prostu TV nie wspiera kodeków, więc może być problem bądź w ogóle nie odtworzy.

  17 Cze 2013 15:58Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 4434

  Lg 42LM620S-ZE resetuje się po aktualizacji softa

  Takie sobie pytania do przemyślenia. Czy w instrukcji dla użytkownika tego tv jest gdzieś napisane że można samemu ingerować w oprogramowanie? Czy producentowi bardziej zależy na sprzedaży nowych tv czy na szkoleniu przypadkowych naprawiaczy oprogramowania?

  19 Lis 2015 16:39Odpowiedzi: 36 Wyświetleń: 8247

  LG 32LM611S - LGMOD LM1_DVB_EU_MP_RevNo7704_V03. 42. 00_usb_V2_SECURED. epk

  Telewizor LG 32LM611S posiada aktualnie oprogramowanie: LM1_DVB_EU_MP_RevNo7704_V03. 26_usb_V2... (LG) nie wspiera aktualizacji.Znalazłem w necie modowane oprogramowanie pod nazwą:LM1_DVB_EU_MP_RevNo7704_V03. 00_usb_...Czy to oprogramowanie nie zrobi mi cegły...

  10 Mar 2019 19:54Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 648

  LG SL9500 - Aktualizacja firmware, pytanie z serii how to?

  Tv kupiony 2 lata temu i do dzisiaj na ówczesnym sofcieProszę o krótkie info, czy warto instalować najnowszy soft ze strony producenta. Przyznam, ze nie nie znalazłem na stronie LG informacji co by ten soft miał poprawić a naCzy dobrze rozumiem, że jeden zawiera sterowniki a drugi oprogramowanie...

  22 Sie 2012 21:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1335

  LG LE 5500 - jak można wgrać stare oprogramowanie?

  Witam posiadam telewizor LG LE 5500 zaktualizował mi oprogramowanie 4. 0 a ja chciałbym wrzucić starsze 3, 20 lecz gdy podłącze pendriwa do tv to wyskakuje komunikat że aktualizacja jest nie potrzebna bo mam nowsze oprogramowanie i nie ma opcji by wybrać to starsze. Jak można to wykonać?

  13 Paź 2013 00:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 5325

  LG 42LD465 aktualizacja firmware

  Niestety nadal nie mam żadnej informacji, po co LG się męczy i aktualizuje oprogramowanie do tego telewizora.Aktualnie jest dostępna wersja - Software File (Version 03. 42).Odpowiedź Na pewno warto zaktualizować jest nielogiczna - bo autor przyznaje, że nie wie po co to robić.Pozostałem przy...

  17 Lip 2014 21:21Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4714

  LG 42LB650V - Połączenie z pilotem

  Mam ten sam problem, identyczny jak tutaj opisany.Kontaktowałem się w tej sprawie z LG.TV 50LB650V.Taką dostałem odpowiedź: "Szanowny Panie,dziękujemy za kontakt z naszym działem.W nawiązaniu do Pańskiej wiadomości pragnę poinformować, iż zgłosiliśmy ten problem do działu technicznego...

  11 Lip 2021 22:30Odpowiedzi: 92 Wyświetleń: 35304

  Brak możliwości przewijania live na youtube'ie - LG Smart TV

  Przymierzałem się do przywrócenia ustawień, lecz poczekam może będzie druga aktualizacja.Zawsze po aktualizacji trzeba zrobić reset. A druga aktualizacja może nigdy nie nastąpić lub nic nie zmieni.Zmiana oprogramowania na starsze raczej nie wchodzi w grę.

  20 Lut 2018 20:10Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 4611

  LG 42LM640S - niemożliwość dokończenia konfiguracji po resecie ustawień począt.

  Hej,Po 5 latach od zakupu wspomnianego modelu LG'ka pojawiły się problemy podczas wchodzenia do menu - samoistnie się wyłączało, przycinało, itd (telewizor pracował prawidłowo. Stwierdziłem, że to problem z software) Postanowiłem zaktualizować oprogramowanie za pomocą połączenia TV do routera - jak...

  28 Kwi 2020 22:19Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1152

  LG aktualizacja TV- wgranie nowych aplikacji

  Wsparcie oprogramowania zamieszcza producent.Jeśli jest co wspierać... :|

  24 Wrz 2021 13:54Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 981

  Telewizor 65 cali kolo 3500 65PUS6703 UE65NU7102 LG 65UK6300

  Czesc wszystkim, niestety padlo na mnie, mysalem ze uda sie zyc bez TV ale jednak nie, moze ktos pomoze, albo przerabial temat:)1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 34m22. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 24. Czy siedzimy...

  18 Lut 2019 19:05Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 735

  LG 42LG5000 sygnał cyfrowy

  I tu moje pytanie, czy ponadto trzeba aktualizować oprogramowanie, czy wystarczy samo włożenie tunera i to wystarczy aby odbierać programy w jakości cyfrowej?Wszystko zależy od tego jakie masz teraz oprogramowanie, wersja aktualizacji(3. 51. 01) usuwała napis "SERWIS HD" w przypadku korzystania z kart...

  12 Lut 2012 21:35Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 13393

  Logitech k600 - LG OLEDB9 nie widzi klawiatury

  Udało mi się dopchać do kompa z Windowsem i ten sam problem - sprzęt nie jest wykrywany. Znaczy się, windows instaluje sterowniki, urządzenie (reciver) jest wykrywany, lecz klawiatura nie dziala. Dioda na kanale '1' wciąż miga. Po Bt działa na kanale 1, 2 i 3. Probowałem wspierać się stronką no ale bez...

  14 Sie 2020 19:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 513

  LG 42PG6010- - Brak obrazu i głosu

  Jeżeli telewizorek ma możliwość aktualizacji softu przez USB, sprawdzić na stronie LG, po wpisaniu marki/modelu tv. Jeśli nie ma takiej opcji potrzebny programator z przekładką pinową do flasha smd z zawartością zgraną z dobrej płyty. Jak są problemy z uruchomieniem to zmrozić flash i wtedy zrobić mu...

  21 Maj 2019 17:07Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 6891

  zmiana oprogramowania na pendrivie

  kupiony w internecie, wkleje opis podany przez sprzedajacego.Pendrive 128GB- USB: 2. 0- Model: Twister- Pojemność: 128 GB- Kompatybilny z USB: 1. 1 i 2. 0- Praca w systemach: Windows 7/Vista/XP/2000, OS X v. 10. 3. x+, Linux (2. 6X+)- Czas retencji danych do 10 lat- System plug&play - działa...

  04 Gru 2015 15:34Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 978

Wyszukaj w dowolnym momencie, wpisując nazwę

Przewóz bagażu

 • Przewóz bagażu na dachu
 • Przewóz bagażu z tyłu pojazdu
 • Wewnętrzne systemy przewozu bagażu
 • Haki holownicze
 • Akcesoria przedziału bagażowego

Koła

 • Obręcze aluminiowe
 • Akcesoria do kół
 • Zawieszenie
 • Kompletne koła zimowe
 • OSOBOWE

   KA

   KA+

   FIESTA

   B-MAX

   TOURNEO COURIER

   ECOSPORT

   PUMA

   FOCUS

   C-MAX

   TOURNEO CONNECT

   KUGA

   MUSTANG MACH-E

   MONDEO

   MUSTANG

   EDGE

   S-MAX

   GALAXY

   RANGER

   EXPLORER

   BRONCO

   TOURNEO CUSTOMDOSTAWCZE

    TRANSIT COURIER

    TRANSIT CONNECT

    TRANSIT CUSTOM

    TRANSIT

   • Kontynuuj bez wyboru modelu
   • Produkty

    Elektryfikacja, akcesoria (24)
   • Stacja ładowania do pojazdów elektrycznych/zelektryfikowanych i akcesoria (24)
   • Pakiety akcesoriów (14)
   • Pakiety akcesoriów (14)
   • Przewóz bagażu (511)
   • Przewóz bagażu na dachu (119)
   • Przewóz bagażu z tyłu pojazdu (18)
   • Wewnętrzne systemy przewozu bagażu (35)
   • Haki holownicze (86)
   • Akcesoria przedziału bagażowego (253)
   • Zabezpieczenia samochodu (534)
   • Zewnętrzne zabezpieczenia (183)
   • Wewnętrzne zabezpieczenia (351)
   • Bezpieczeństwo (26)
   • Bezpieczeństwo dziecka (2)
   • Pomoc drogowa (18)
   • Produkty poprawiające bezpieczeństwo (4)
   • Systemy ochrony przed kradzieżą (2)
   • Komfort (135)
   • Komfort (135)
   • Informacja (71)
   • Audio (15)
   • Nawigacja (16)
   • Zestawy głośnomówiące (1)
   • Inne akcesoria związane z informacją i rozrywką (39)
   • Koła (531)
   • Obręcze aluminiowe (332)
   • Akcesoria do kół (78)
   • Zawieszenie (3)
   • Kompletne koła zimowe (118)
   • Ford Performance Parts (143)
   • Nadwozie Performance (49)
   • Zawieszenie Performance (48)
   • Wnętrze Performance (19)
   • Układ napędowy Performance (4)
   • Silnik Performance (14)
   • Obręcze Performance (9)
   • Stylizacja (402)
   • Stylizacja wnętrza (95)
   • Stylizacja nadwozia (242)
   • Zestaw trybu obniżania zawieszenia (44)
   • Światła (21)
   • Outdoor Lifestyle (36)
   • Outdoor Lifestyle (36)
   • Bądź gotowy na nową generację Ford Rangera!

    Wszystko, czego może sobie zażyczyć entuzjasta Forda

    Odwiedź nasz sklep i wybieraj z bogatego asortymentu wysokiej jakości stylowych produktów promocyjnych Ford.

   • Nazwa (A do Z)
   • Nazwa (Z do A)
   • Cena (od najwyższej do najniższej)
   • Cena (od najniższej do najwyższej)
   • 2 527 021

    Mapy - aktualizacja 2021, dla systemów SYNC 2

    1 341, 00 zł1

    2 608 622

    TomTom* Mapy - aktualizacja Do systemów nawigacji Ford MFD

    572, 00 zł1

    2 608 624

    539, 00 zł1

    2 524 923

    TomTom* Mapy - aktualizacja Do systemów nawigacji Ford NX

    2 524 929

    TomTom* Mapy - aktualizacja Do systemów nawigacji Ford Travel Pilot FX

    1 829 522

    TomTom* Mapy - aktualizacja Do systemów nawigacji Ford TravelPilot FX

    533, 00 zł1

    2 608 628

    TomTom* Mapy - aktualizacja Do systemu nawigacji Forda MCA

    2 608 626

    1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

    *Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

    ZASTRZEŻENIE

    Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

 • Podręcznik aktualizacji w terenie Frigidaire Fghb2846lf5

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik aktualizacji w terenie Frigidaire Fghb2846lf5

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik aktualizacji w terenie Frigidaire Fghb2846lf5