Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite

Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite to bezpłatna aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom na komputerowy interfejs do tworzenia programów sterujących dla robotów z kolekcji 4tronix. Podręcznik elektroniczny Pi2go Lite zawiera obszerny zestaw funkcji, w tym podstawowe komendy języka programowania, narzędzia do tworzenia własnych kodów, a także instrukcje dotyczące działania i konfiguracji robotów. Zawarte w podręczniku elektronicznym Pi2go Lite instrukcje są łatwe do zrozumienia i dostępne w wielu językach, dzięki czemu programowanie robotów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite jest idealny dla osób, które chcą nauczyć się programowania robotów, a także dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swoich robotów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Elektroniczne wersje podręczników przygotowano do edukacji wczesnoszkolnej kl. 1-3, języka polskiego, języka angielskiego, historii, matematyki, przyrody i plastyki w kl. 4-7 oraz języka niemieckiego i angielskiego w kl. 7-8.
Wyświetlane na tablicy multimedialnej, pomagają wciągnąć w wir zajęć uczniów najmłodszych i tych nieco starszych.

NOWOŚĆ! Rozszerzamy bazę elektronicznych podręczników.

Udostępniliśmy Multibooki dla klas 8 z przedmiotów, takich jak: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język polski, matematyka. Zawarte w nich zasoby multimedialne, dostosowane do percepcji współczesnych uczniów, stanowią atrakcyjne wsparcie podczas zajęć lekcyjnych oraz pomagają w rozbudzaniu zainteresowania przedmiotem.

Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik elektroniczny 4tronix Pi2go Lite