Zestaw instrukcji Dell Inspiron 535

Dell Inspiron 535 to wszechstronny zestaw instrukcji, zawierający wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować i uruchomić swój komputer. Zestaw instrukcji zawiera informacje dotyczące instalacji dysków twardych, procesora, pamięci RAM, napędu optycznego, kart sieciowych i szeregu innych komponentów. Zestaw instrukcji zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia kopii zapasowych, ustawiania haseł i wielu innych zadań związanych z zarządzaniem systemem. Tak więc, zestaw instrukcji Dell Inspiron 535 z pewnością pomoże ci skonfigurować komputer i utrzymać go w optymalnym stanie pracy.

Ostatnia aktualizacja: Zestaw instrukcji Dell Inspiron 535

Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Dell Inspiron 535s Laptop? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Dell Inspiron 535s Laptop pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Dell Inspiron 535s Laptop, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Dell Inspiron 535s Laptop.

Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Dell Inspiron 535s Laptop. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

Formularz kontaktowy lub
contact -@- manualsbase. com

Vostro 3710 SFF to komputer Dell przeznaczony dla osób, chcących pracować wydajnie i w komfortowych warunkach. Dzięki niewielkim gabarytom komputer zmieści się w każdym biurze, a jego cicha praca będzie niezauważona. Co więcej – mimo niewielkiej konstrukcji, Vostro 3710 SFF to niezwykle wydajny sprzęt, który może zostać zaopatrzony nawet w oddzielną kartę graficzną.

Dell Vostro 3710 SFF to biurowy desktop zamknięty w niewielkiej i nowoczesnej obudowie, która dopasuje się do każdej przestrzeni. Komponenty zapewniają wydajność godną profesjonalistów, dzięki której wypełnisz wszelkie codzienne zadania.

Wykorzystaj pełną moc: Moc, wielozadaniowość oraz wydajność Vostro 3710 SFF wynika z zastosowania procesora Intel Core dwunastej generacji oraz pamięci RAM DDR4, która może osiągnąć nawet 32 GB. Dzięki nawet ośmiu rdzeniom wydajność znacznie się zwiększa, a Ty możesz robić więcej naraz w krótszym czasie. Jednym słowem szybki procesor Intel oraz wydajna pamięć RAM pozwolą Ci na szybką pracę przez cały dzień.

Vostro 3710 wyposażony jest w gniazda rozszerzeń, portów USB, gniazda pamięci RAM i wystarczającą ilość miejsca do zamontowania dodatkowej karty graficznej.

Pozostań w kontakcie: komputer stworzony został również do bezproblemowej łączności na najwyższym poziomie – posiada wbudowaną technologię WiFi oraz połączenie Gigabit Ethernet.

Więcej możliwości: Vostro 3710 to również szybsze uruchamianie wielu aplikacji i cieszenie się obrazem o wysokiej rozdzielczości. Komputer ten daje możliwość rozbudowy do prostych kart graficznych jak np. NVIDIA.

Łatwa rozbudowa: Aby praca była komfortowa, komputer wyposażony został również w pojemny dysk, dzięki któremu zgromadzisz ogromną liczbę danych – zarówno tych firmowych, jak i prywatnych. W sprzedaży dostępne są konfiguracje z nawet 2 TB dyskami HDD, co zagwarantuje łatwy dostęp do plików, zdjęć i filmów. Jeśli potrzebujesz większej wydajności warto wybrać dysk SSD, który może mieć nawet 1 TB pamięci. Wybrane konfiguracje V3710 posiadają także możliwość zamontowania dwóch dysków, dzięki czemu sprzęt osiągnie maksymalne możliwości, gwarantujące używanie wielu programów w tym samym czasie, bez strat w mocy.

Unikalna konstrukcja: Bardzo dużą zaletą tego modelu jest również rozbudowany system wentylacji i filtrów, dzięki którym Vostro 3710 SFF pracuje dłużej i będzie niezawodny na przestrzeni lat. Siatka z przodu zawiera dodatkowe otwory wentylacyjne, a dodatkowe filtry zostały stworzone, by poprawić przepływ powietrza, zmniejszyć kurz i pomóc utrzymać twój sprzęt w chłodzie. Wszystko to zamknięte zostało w bardzo niewielkiej obudowie Small Form Factor, która zmieści się na każdym biurku.

Oszczędź miejsce: Dzięki niewielkiej powierzchni, komputer Dell Vostro nie zajmie dużo przestrzeni biurowej, jednocześnie utrzymując wszystkie porty w zasięgu ręki.

Duża liczba portów: Elastyczność zapewnią także liczne porty i gniazda, pozwalające na podłączenie wybranych przez użytkownika monitorów i urządzeń peryferyjnych. Vostro 3710 SFF to komputer Dell, który został wyposażony w dużą ilość wejść USB oraz czytnik kart pamięci (w zależności od konfiguracji), posiada złącze HDMI 1. 4b, DisplayPort 1. 4 oraz napęd optyczny W ten sposób otrzymuje się możliwość korzystania z niego tak jak chcesz, a do tego używania rozmaitych akcesoriów. Wejście HDMI 1. 4b gwarantuje obsługę monitorów FHD, a złącze Display Port – ekranu 4K lub 3 monitorów FHD.

Ulepszone zabezpieczenia: Układ Trusted Platform Module 2. 0 zapewnia bezpieczeństwo tworzenia i przechowywania haseł oraz kluczy szyfrujących. Dzięki niemu użytkownik ma pewność, że osoby nieuprawnione nie mają dostępu do prywatnych danych, a urządzenie jest chronione przed atakami złośliwego oprogramowania. 

Windows 11 Pro: w standardowej konfiguracji model V3710 dostarczany jest z systemem operacyjnym Windows 11 Pro 64-bit. Oznacza to, że wszystkie funkcje zorientowane na biznes są dostępne od samego początku: Bitlocker, prywatne aplikacje Windows Store i Pulpit zdalny sprawiają, że sprzęt jest przygotowany na środowisko korporacyjne.

Porty i gniazda

 1. Opcjonalny napęd optyczny
 2.  Czytnik kart pamięci
 3. Przycisk zasilania
 4. Gniazdo typu combo
 5. 2 porty USB 2. 0 Type A
 6. 2 porty USB 3. 2 Type-A pierwszej generacji
 7. Wyjście liniowe
 8. Port HDMI 1. 4b
 9.  Display Port
 10.  2 porty USB 3. 2 Type-A pierwszej generacji
 11. Gniazda rozszerzeń
 12. Gniazdo zasilacza
 13. Przycisk diagnostyki zasilania
 14. Gniazdo blokady Kensington
 15. RJ-45
 16. Pętla kłódki

Wymiary i waga

1. Wysokość: 290 mm (11, 42")
2. Szerokość: 92, 6 mm (3, 65")
3. Głębokość: 293 mm (11, 53")
4. Waga podstawowa: 3, 60 kg (7, 94 funta)

Obudowa Small Form Factor

Komputer w wersji mini

Specjalnie zaprojektowana obudowa, która łączy w sobie cechy mini komputera. Wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym wygląd. Cechuje się niesamowitą elastycznością w zakresie funkcjonalności wnętrza. Obudowa ta sprawdzi się idealnie w praktycznie każdej sytuacji. Na bazie takiej obudowy można samodzielne zbudować nettopa.

Bardzo wydajny procesor Intel i5

Wydajność, gdy jej potrzeba

Błyskawiczne działanie, długi czas pracy na baterii i realistyczna grafika to cechy charakterystyczne dla procesorów Intel Core i5. Produkty Intel Core i5 korzystają z technologii TurboBoost. Pozwala ona w razie potrzeby podnieść częstotliwość pracy jednego lub wielu rdzeni. Procesory i5 to wyjątkowe połączenie prędkości i funkcji graficznych. Procesory Intel zapewniają wbudowane bogate funkcje graficzne, które w inteligentny sposób dostosowują się do potrzeb użytkownika. Dzięki odpowiedniej mocy szybko zauważyć można różnice w pracy - znikają opóźnienia i przerwy w przypadku wymagających zadań. Edytowanie grafiki, oglądanie filmów czy granie w gry 3D jest o wiele bardziej komfortowe i przyjemne. pl/gfx/sklep/intel graphics. png"/>

Karta graficzna Intel UHD Graphics

Najlepsza wydajność 3D

Rozwiązanie graficzne Intel wspiera codzienna prace. Pozwala na komfortowa obsługę aplikacji biurowych, przeglądanie Internetu, komunikacje poprzez wideo czaty, a także na oglądanie filmów w jakości HD. Niskie zużycie prądu wydłuża prace na baterii. pl/gfx/sklep/ssd-512gb. png"/>

Szybki dysk SSD 512 GB

Szybkie uruchamianie aplikacji

Komputer korzysta z najnowszej technologii przechowywania danych. Dzięki dyskowi SSD uruchamianie aplikacji czy kopiowanie danych nigdy nie było tak szybkie. Dyski SSD są bardziej odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, pobiera mniej energii, emituje mniej ciepła i hałasu. Zainstalowany dysk SSD ysponuje pojemnością 512 GB. Taka pojemność spokojnie wystarczy na przechowywanie 125 000 plików muzycznych, 100 000 zdjęć czy nawet 35 godzin filmów. pl/gfx/sklep/pamiec-ram-ddr4. png"/>

Niesamowicie szybka pamięć DDR4

Pamięć nowszej generacji

Nowe, szybsze, bardziej energooszczędne! Czwarta generacja pamięci RAM DDR4 to przede wszystkim o ponad połowę wyższa przepustowość i szybkość od poprzednika. To także mniejszy pobór energii. pl/gfx/sklep/16gb-ram. png" width="200" height="200"/>

16 GB pamięci RAM

Gwarancja wydajności

Pamięć RAM jest jednym z kluczowych elementów odpowiedzialnych za szybkie i sprawne działanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze. 16 GB pamięci operacyjnej pozwala na komfortowe użytkowanie komputera, granie w gry, a nawet korzystanie z zaawansowanego oprogramowania. pl/gfx/sklep/windows11. png"/>

System Windows 11

Innowacyjny interfejs

Windows 11 to najnowsza odsłona systemu operacyjnego spod znaku Microsoft. Zapewnia nowoczesną przestrzeń roboczą, w której można kreatywnie realizować swoje pasje w nowym środowisku. Odnowione menu Start, przebudowany pasek zadań, zoptymalizowany zasobnik systemowy, ulepszone Centrum akcji, nowy panel Ustawień, widgety, wirtualny pulpity - wszystko to sprawia, że Windows 11 jest łatwy i przyjemny w obsłudze. pl/gfx/sklep/modul-szyfrowania-tpm. png"/>

Moduł TPM

Szyfrowanie danych

Moduł TPM to mikroukład umożliwiający korzystanie ze wszystkich zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, takich jak szyfrowanie dysków funkcją BitLocker. Moduł TPM jest wbudowany bezpośrednio w płytę główną komputera. pl/gfx/sklep/dvd. png"/>

Napęd DVD-RW

Odtwarzaj filmy i muzykę

Dzięki napędowi optycznemu DVD-RW możemy w komputerze instalować programy z CD i DVD, słuchać płyt audio lub oglądać filmy nagrane na krążkach DVD. Dzięki napędowi możemy również na płytach archiwizować dowolne dane. pl/gfx/sklep/muzyka. png"/>

Dzwiek Waves MaxxAudio

Wysokiej jakości dźwięk

Technologia Waves MaxxAudio pozwala na emitowanie dźwięku w doskonałej jakości. Przydaje się podczas słuchania muzyki, grania w gry czy oglądania filmów. pl/gfx/sklep/hdmi. png"/>

Złącze HDMI

Wysoka rozdzielczość obrazu

Złącze HDMI to standard w przesyłaniu nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości. Dzięki HDMI można przesłać obraz na ekran wielkoformatowego telewizora, projektora lub monitora LCD za sprawa wygodnego kabla. Tego rodzaju cyfrowy przekaz jest gwarancja najwyższej jakości obrazu. pl/gfx/sklep/USB3. png"/>

Interfejs USB 3. 0

Szybkie kopiowanie danych

USB 3. 0 to lepsza odsłona tego popularnego interfejsu do przesyłu danych. Pozwala on na przesyłanie danych z maksymalna prędkością 5 Gbit/s. Jest to wynik o 10x lepszy niż w przypadku poprzedniej wersji USB 2. 0. Dodatkowo najnowszy standard USB pozwala na większa oszczędność energii i szybsze ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety. pl/gfx/sklep/displayport. png"/>

Niesamowita jakość obrazu dzięki DisplayPort

Wysoka rozdzielczość

Dzięki zastosowaniu portu DisplayPort komputer może przesyłać obraz o niesamowitej jakości i dokładności. DisplayPort umożliwia komfortowa prace w wyższej rozdzielczości. Port jest kompatybilny z innymi standardami takimi jak HDMI, DVI lub VGA

Dodatkowe akcesoria

Klawiatura i mysz w zestawie

Do każdego zakupionego komputera dołączamy dodatkowe akcesoria niezbędne do szybkiego rozpoczęcia pracy. W zestawie z komputerem znajduje się klawiatura i mysz marki Dell. pl/gfx/sklep/gwarancja. png"/>

Gwarancja Pro Support

Najlepszy serwis gwarancyjny

Gwarancja Pro Support to podstawowy zakres i najwyższa jakość obsługi gwarancyjnej na rynku. Dell zapewnia czas reakcji i naprawę uszkodzonego sprzętu komputerowego w ciągu 1-2 dni roboczych.

Sprzęt Dell jest dostarczany z pakietem usług serwisowych i pomocy technicznej, które zostały przygotowane z myślą o potrzebach klientów.

Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 1


INSPIRON
SETUP GUIDE

Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 2
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 3
™ INSPIRON SETUP GUIDE Models DCSLE and DCSLF
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 4
Notes, Cautions, and Warnings NOTE: A NOTE indicates important information that helps you make better use of your computer. CAUTION: A CAUTION indicates either potential damage to hardware or loss of data and tells you how to avoid the problem. WARNING: A WARNING indicates a potential for property damage, personal injury, or death. ® ® If you purchased a Dell™ n Series computer, any references in this document to Microsoft Windows operating systems are not applicable. __________________ Infor
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 5
Contents ™ Setting Up Your Inspiron Desktop...... 5 Solving Problems.................... 23 Before Setting Up Your Computer......... 5 Network Problems..................... 23 Extend the Rear Stabilizing Feet........... 6 Power Problems....................... 25 Connect the Display.................... 7 Memory Problems..................... 26 Connect the Keyboard and Mouse......... 9 Lockups and Software Problems......... 27 Connect the Network Cable (Optional).... 10 Using S
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 6
Contents Getting Help........................ 42 Technical Support and Customer Service.............................. 43 ™ DellConnect......................... 43 Online Services....................... 44 Automated Order-Status Service......... 45 Product Information.................... 45 Returning Items for Repair Under Warranty or for Credit.................. 46 Before You Call........................ 47 Contacting Dell........................ 48 Finding More Information and Resources....
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 7
INSPIRON ™ Setting Up Your Inspiron Desktop This section provides information about setting Before Setting Up Your Computer up your Inspiron 535s/537s/545s/546s desktop When positioning your computer, ensure that and connecting peripherals. you allow easy access to a power source, WARNING: Before you begin any of the adequate ventilation, and a level surface to procedures in this section, read the place your computer. safety information that shipped with Restricting airflow around your
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 8
Setting Up Your Inspiron™ Desktop Extend the Rear Stabilizing Feet With the computer sitting in an upright position, carefully lift the rear of the computer, and rotate the stabilizing feet outwards. The extended feet ensure maximum system stability. 6
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 9
Setting Up Your Inspiron™ Desktop • The HDMI connector is a high-performance Connect the Display digital connector that carries both video and Your computer has an integrated VGA video audio signals for displays such as TVs and connector. You can use this connector to monitors with integrated speakers. connect to the display. • The VGA connector carries only video NOTE: A DVI or HDMI connector may signals for displays such as monitors and be available on your computer if you projecto
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 10
Setting Up Your Inspiron™ Desktop Connect Using the HDMI Connector Connect Using the DVI Connector If your display has a DVI connector, use a DVI If your display has a VGA connector, use a VGA cable (with white connectors at both ends) with cable (with blue connectors at both ends) with a an HDMI-to-DVI adapter. DVI-to-VGA adapter. NOTE: You can purchase an HDMI-to-DVI NOTE: You can purchase a DVI-to-VGA adapter from the Dell website at adapter from the Dell website at www. dell. com. www
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 11
Setting Up Your Inspiron™ Desktop Connect the Keyboard and Mouse Use the USB connectors on the back panel of the computer to connect a USB keyboard and mouse. NOTE: The exact location of connectors may be different than what is shown. 9
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 12
Setting Up Your Inspiron™ Desktop A network connection is not required to Connect the Network Cable complete your computer setup, but if you have (Optional) an existing network or Internet connection NOTE: The exact location of connectors that uses a cable connection (such as a may be different than what is shown. home cable modem or Ethernet jack), you can connect it now. Use only an Ethernet cable (RJ45 connector). Do not plug a telephone cable (RJ11 connector) into the network conne
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 13
Setting Up Your Inspiron™ Desktop Connect the Power Cables to Your Press the Power Button on Your Display and Computer Computer and Display 11
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 14
Setting Up Your Inspiron™ Desktop ® Windows Vista Setup Connect to the Internet (Optional) To set up Windows Vista for the first time, follow NOTE: ISPs and ISP offerings vary by the instructions on the screen. These steps are country. mandatory and may take up to 15 minutes to To connect to the Internet, you need an external complete. The screens will take you through modem or network connection and an Internet several procedures including accepting license service provider (ISP). Your I
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 15
Setting Up Your Inspiron™ Desktop • Dial-up connections that provide Internet Setting Up a Wired Internet Connection access through a telephone line. Dial-up If you are using a dial-up connection, connect connections are considerably slower the telephone line to the external USB modem than DSL and cable (or satellite) modem (optional) and to the telephone wall jack before connections. Your computer does not have you set up your Internet connection. If you an integrated modem. An optiona
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 16
Setting Up Your Inspiron™ Desktop Setting Up Your Internet Connection 1. Save and close any open files, and exit any open programs. To set up an Internet connection with a provided ISP desktop shortcut: 2. Click Start → Control Panel. 1. Save and close any open files, and exit any 3. Under Network and Internet, click Connect open programs. to the Internet. ® 2. Double-click the ISP icon on the Microsoft The Connect to the Internet window appears. ® Windows desktop. 4. Click either Broadband
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 17
Setting Up Your Inspiron™ Desktop 15
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 18
™ Using Your Inspiron Desktop Your computer has indicators and buttons Front View Features that provide information and enable you to perform common tasks. The connectors on 9 1 your computer provide the option of attaching additional devices. 2 8 3 4 5 7 6 16 INSPIRON
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 19
Using Your Inspiron™ Desktop 1 FlexBay drive eject button — Press to 5 Headphone connector — Connects open the FlexBay drive panel. to headphones. 2 FlexBay drive panel — Supports a Media NOTE: To connect to a powered Card Reader or an additional hard drive. speaker or sound system, use the audio out connector on the back of 3 Power button — Turns the your computer. computer on or off when pressed. The light in the center of this button indicates 6 Hard drive activity light — The
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 20
Using Your Inspiron™ Desktop Back View Features 1 Power connector — For power cable connection. Appearance may vary. 2 Voltage selector switch — For selecting the voltage rating. 3 Power supply diagnostic light — Indicates power availability for power supply. 5 • Green light — Power is available for the power supply. • No light — Power is not available for the power supply or the power supply is not working. NOTE: The power supply diagnostic light may not be available on some 4 models.

Zestaw instrukcji Dell Inspiron 535

Bezpośredni link do pobrania Zestaw instrukcji Dell Inspiron 535

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zestaw instrukcji Dell Inspiron 535